Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

problem s instalaci cestiny

Nakata Koshidi (1)|13.8.2010 23:24
zdravím,
mám pro po nainstalavani RUU_Rhodium_S2_HTC WWE EastEurope_2.07.401.1_Radio_Rhodium_4.49.25.91_Signed_Ship
jsem chtel nahodit i češtinu z http://sunnysoft.cz/htc/ po dokončení instalace provedu hard-reset
a vůbec se mi neobjeví výběr jazyka vůbec nevím co s tím
prohladal jsem forum a buď jsem slepý nebo tu nic na toto téma není

děkuji

lanc3r (13)|16.10.2010 18:47
mam ten samej problem :( asi sem tupej
batt_ce4you (135)|16.10.2010 19:48
Pozorně si na stránkách Sunnysoftu kromě stažení ROM a češtiny přečtěte návod na instalaci lokalizace. Prvním předpokladem úspěšné instalace CZ je hardwarová shoda (P/N), druhým je hardreset po instalaci lokalizace. Speciálně u TP2 funguje instalačka od Sunnysoftu na 100%
lanc3r (13)|17.10.2010 08:41
sosl sem romku primo z http://www.sunnysoft.cz/htc/ istalace rom je bez problemu ale kdyz chci nainstalovat cestinu tak me to hodi nejakou chybu,sem myslel ze kdyz to je na sunnysoftu tak u sebe ze to jsou verze co patri k sobe
batt_ce4you (135)|17.10.2010 13:15
Zřejmě ti dělá problém přečíst si na stránce Sunnysoftu informace k ROM a lokalizaci - základní údaj:
LIMITATION
PN: 99HHL008-00
(compare with the number on the label
under battery of your device)

ROM
Rhodium_HTC_EastEurope_2.07.401.1
Windows Mobile 6.5

ROM je určena pro zařízení distribuovaná v ČR atd., která mají na štítku pod baterií v řádku PN: shodný údaj s tím, který je uveden v info ROM (viz výše)...ale jde nainstalovat i do ostatnich zařízení ale čeština je vázaná právě na ono PN...
lanc3r (13)|17.10.2010 14:26
no vidim ze jste tu vsichni velci machri a myslite si jakek sem dement a ze neumim ani cist ale kdyz si projdete pak dalsich for tak najdete ze tenhle problem je dokonce i na sunnysoft pod TP2 v komentech to ldii resi,vzalo me to az 4 pc a to sem to delal porad stejne podle navodu ze sunnysoftu tak ze si por priste name neotvirej hubu s tim co me dela problem a co ne,dekuju
Hodo (99)|17.10.2010 15:44
Zklidni hormon brouku, kdybys pořádně popsal podstatu problému a to, v jaké fázi instalačního procesu dojde k chybě, místo "ale kdyz chci nainstalovat cestinu tak me to hodi nejakou chybu", možná by ti někdo poradil líp. S tím tvým popisem to opravdu spíš vypadalo na nesoulad požadovaného PN a PN tvýho zařízení.