Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Chrastění v mobilu

JendaKo (7)|13.8.2010 20:53
Zdravím,
asi před týdnem jsem si koupil Diamonda2. Za tuto dobu jsem zjistil, že když (jemně) poklepu prstem na kryt mobilu v oblasti foťáku, trošku to tam zachrastí. Zkoušel jsem, jestli problém není v zadním krytu tak, že jsem ho odendal a poklepal přímo na mobil (asi 1cm níže od foťáku). I tak se ozvalo zachrastění. Další takový problém je, že když chytnu mobil za boky zadního krytu (ta černá část) a lehce je smáčknu k sobě, zakřupe. Tzn. že je tam nějaká rezerva. Jsou tyto ,,vady,, na tomto typu mobilu normální nebo je to důvod k reklamaci?
NaTuRaL_ce4you (170)|13.8.2010 22:58
No u foťáku je to normal packard je tak asi autofokus- pohyblivá počká s pěnou bys toho moc neudělal
Ohledně to vrzani je to uděláno z několika dílů , pokud jsi Ho koupil od někoho tak už ty díly nemusí licovat asi ani jedno není na reklamaci, pokud ti vadí ze se telefon dá rozebrat a dat do něj jiná baterka tak Ho prodej a pořídí si iSROT
htcjirka (1875)|14.8.2010 22:13
Jak pise Natural,jen potvrzuji je to cocka fotoaparatu.Je pohybliva kvuli zaostrovani,nic na reklamaci.
Matt_CZE (62)|15.8.2010 00:00
Taky sem to u svého telefonu pozoroval a všiml jsem si toho až potom, co si na něho přítelkyně sedla :-D Asi bych se jí měl omluvit za to, jak sem jí zdrbal... O:-)
Díky za info s tou čočkou foťáku...;)
JendaKo (7)|15.8.2010 08:56
Díky moc