Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

S2U2 a hw tlačítko

Matt_CZE (62)|13.8.2010 14:32
Zdravím, dá se něják nastavit, aby se telefon po hovoru nezamknul? docela mne to štve... Kdžy mi napříkald někdo zavolá tak se telefon probudí, já přijmu hovor, pokecám si a když ho ukončím a někdo mi volá například z čísla, které nemám uložený, tak se nabídne možnost, zda chci číslo uložit atd... Telefon se v tu chvíli však zamkne a po odemknutí tam tahle tabulka není :( Byl bych rád za každou radu, už sem kvuli toho opustil klasické "zamykátko" od win 6.5...
Což mi připomíná, že když sem si zvolil aby nahradil S2U2 to zamykátko tak sem čeakl, že bude reágovat na dlouhé podržení tlačítka pro ukončení hovorů, tak jak jsem to měl doposud a taky nic :(
Díky za Vaše odpovědi!
DrumMates (17)|17.9.2010 23:37
Mam taky istý problém, perfektná aplikácia, perfektné Caller ID (fullsreen) ale nejde tak ako by mala.
1. Ked ti niekdo volá tak ti nefunguju HW tlačitka(niekedy idu niekedy nie)
2. Perfektný Caller iD ale tiežniekdy sa zobrazí niekdy nie:D
3. Ked niekomu volaš sa ti blokne mobil a nemožeš ukončit hovor, ked ho neblokneš(v nastaveniach)

Chcelo by to niake nastavenie, automatickeho vipnutia displeja ked sa približi pri ucho a ked sa vzdiali tak nech sa mobil rozvieti, nepoznate niaku apliaciu?