Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: S2U2 a hw tlačítko

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2010

Zdravím, dá se něják nastavit, aby se telefon po hovoru nezamknul? docela mne to štve... Kdžy mi napříkald někdo zavolá tak se telefon probudí, já přijmu hovor, pokecám si a když ho ukončím a někdo mi volá například z čísla, které nemám uložený, tak se nabídne možnost, zda chci číslo uložit atd... Telefon se v tu chvíli však zamkne a po odemknutí tam tahle tabulka není Byl bych rád za každou radu, už sem kvuli toho opustil klasické "zamykátko" od win 6.5...
    Což mi připomíná, že když sem si zvolil aby nahradil S2U2 to zamykátko tak sem čeakl, že bude reágovat na dlouhé podržení tlačítka pro ukončení hovorů, tak jak jsem to měl doposud a taky nic
    Díky za Vaše odpovědi!
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Sep 2010

Mam taky istý problém, perfektná aplikácia, perfektné Caller ID (fullsreen) ale nejde tak ako by mala.
    1. Ked ti niekdo volá tak ti nefunguju HW tlačitka(niekedy idu niekedy nie)
    2. Perfektný Caller iD ale tiežniekdy sa zobrazí niekdy nie
    3. Ked niekomu volaš sa ti blokne mobil a nemožeš ukončit hovor, ked ho neblokneš(v nastaveniach)

Chcelo by to niake nastavenie, automatickeho vipnutia displeja ked sa približi pri ucho a ked sa vzdiali tak nech sa mobil rozvieti, nepoznate niaku apliaciu?
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. S2U2
    Od lukbe_ce4you v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 02-06-2010, 11:47
  2. S2U2 (Slide2Unlock2)
    Od lukbe_ce4you v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 26-05-2010, 10:55
  3. S2U2 v1.62
    Od Peter Kamenský v sekci Touch HD