Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Upgrade ROM zničí synchronizaci

JanAltman (162)|9.8.2010 23:42
Nainstaloval jsem si do HD2 novou ROM, protože systém už potřeboval reinstalaci.
Tak jsem tam dal Elegancia ROM v1.0 Final.

Ale přestala mi fungovat synchronizace v Device Center (na Vista Ultimate 64bit).

Telefon se připojí k PC dobře (z PC je vidět na soubory v telefonu), ale nefunguje synchronizace s Outlookem. Vůbec nenaběhne takové to vytvoření partnershipu při zdetekování nového telefonu.

Když v Device Center kliknu na "Set up your device", vyskočí chybová hláška "There is a problem with your connection. Please disconnect and reconnect your device and try again", což ale samozřejmě nepomůže (Bille, díky za radu typu "vystoupit a nastoupit").

Zkusil jsem googlit a vyzkoušel jsem různé pokoutně doporučované návody počínaje (dost klopotnou) reinstalací Devic Centeru a konče zrušením starých partnerství.

Nepomohlo nic, ani vypnutí "faster data synchronization" v telefonu, atd...

Stalo se to už někomu a poradí někdo, co s tím? Pomohla by instalace jiné ROM? Já tomu totiž moc nevěřím, vypadá to spíš na problém v PC, na druhou stranu ale vznikl v okamžiku upgradu ROM v HD2, tak nevím...
weszter (231)|10.8.2010 21:02
zkus start-nastaveni-pripojeni-usb to pc - odtrhnout zatrzitko pro rychlejsi synchronizaci. doufam ze jsem to popsal dobre, nemam to ted u sebe...
pip_ce4you (9)|10.8.2010 22:20
Já dost často musím odpojit internetat uz je to 3g nebo edge. potom se mi to pripoji vzdy.