Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Loox N560 - přenosová rychlost bluetooth (propojení n560 s BT reproduktorem)

Michael99 (32)|9.8.2010 13:34
Ahoj všem,
mám téměř rok a půl looxe n560....funguje mi bez větších problémů, ale když jsem k němu připojil bluetooth reproduktor sony ericsson MS500, zvuk do neho sel jen přerušovaně....mohlo by to být tím, přenosová rychlost BT adaptéru nestačí na "posílání" hudby do repráčku? Zkoušel jsem i skype hovor pouštět přes repráček, ale ten do něho pro změnu nešel vůbec. Děkuju za rady.
zivan (615)|9.8.2010 13:39
Neinstaloval jsi neoficialni bluetooth ovladace Widcomm/Broadcom?
Michael99 (32)|10.8.2010 00:05
Myslím že ne.....co jsem včera instaloval byl od Teksoftu cab soubor s podporou A2DP, jelikož jsem se dočetl, že bluetooth v n560 tento profil nepodporuje. Můžu se zeptat, jak zjistím jaký ovladač BT tam mám a případně kde stáhnout ovladače, které by umožnili rychlejší datový přenos a fungovalo vše jak má? Je třeba reální, aby skype hovor probíhal přes bluetooth handsfree?
zivan (615)|10.8.2010 11:58
BT sluchatka jsem na Looxovi nikdy nepouzil, natoz BT reproduktory, takze s timhle moc neporadim :)

Ale prave ve vlakne o neoficialnich ovladacich je prispevek ohledne BT sluchatek:
[quote=yndor]Zkusil jsem nainstalovat na N560 ten Broadcom BT stack - a bohuzel, A2DP tam neni. :(
Je tam jenom nejakej profil "High-Quality Stereo", kterej sice s BT sluchatkama a prijimacema funguje, ale ma uplne nepouzitelnej zvuk. Proti puvodnimu A2DP z M$ stacku je to propastnej rozdil.
Nevite nekdo, co s tim? Neda se ta kvalita treba nekde nastavit?
:?: [/quote]

BT headset taky nekomu fungoval - n560 a JabraBT6205