Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Jakou rychlou ROM? Radeji WM 6.1?

Nováček
    Registrace
    May 2008

Po dlouhe dobe od prodeje Kaisera se vracim k WM a TP2. Nez si zarizeni vymazlim ke svoji predstave, tak si chci vybrat idealni ROM. Nechce se mi ale stravit nekolik dnu procitanim XDA. Doufam, ze mi poradite tady nekolik malo tipu, o kterych si pak uz detailneji proctu.
    Moje pozadavky jsou jednoduche, chci co nejrychlejsi rom, zadny TouchFl, SENSE a podobny serepeticky k ovladani prsty , minumum zabrane pameti po startu zarizeni, uz vubec nechci potkat jakoukoliv vazbu na FaceBook ci podobne kraviny, aplikace co budu chtit si doinstaluju sam... A samozrejme nepotrebuju cestinu.
    Jako rychlejsi se zrejme z nekolika malo diskuzi co jsem zatim precetl jevi stare dobre WM 6.1. Pravda?

Co mi doporucite?
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jan 2010

osobne pouzivam Jackos ROM s vypnutym Sense. Predtim jsem jel na nejnovejsi oficialni ROM take s vypnutym Sense a take spokojenost ... vzdycky si to upravuji stejne podle sebe. Rozhodne ale kdyz vypnes sense, tak mas najednou 1) mraky pameti 2) instantni odezvu ... hlavne muzes nechat programy bezet a mit je okamzite k dispozici v pripade potreby. Proste zadne cekani.

Nováček
    Registrace
    May 2008

zkopiruju sem jeste odpoved od rriha, at je to pohromade

Citace Původně odesláno od rriha
    mam cosmik debris uz X mesicu a totalne mi vyhovuje... vsechno funguje a rychle...
    mam ted jediny problem - a je to asi hardware - kdyz rychle zaklapnu klavesnici, zarizeni se zresetuje... driv to delalo pouze v aplikaci sms, ted (po update na posledni cosmik debris) to dela se stridavou nahodnosti odkudkoli. ...protoze se to ale cca 3 mesice s cosmik debris nedelo, myslim, ze pricina je jinde, nez v ROM. Shrnuto - urcite bych sel do 6.1 a tam - jak uz psali jini - je jen tato ROMka

Podobná témata

1. Kde asi raději nenakupovat
    Od Zdenek Malinsky v sekci Jak a kde nakupovat?
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 07-11-2008, 12:32
  2. Jak rychlou kartu do PDA?
    Od Treo 750v v sekci + Soubory & Paměťová média
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 11-06-2007, 12:25
  3. Kvalitní návod na rychlou GPS
    Od Naj_ce4you v sekci Mio
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 24-08-2006, 08:47
  4. Jak rychlou kartu pro Asus A636
    Od milan777 v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 25-03-2006, 13:14
  5. N30 nebo raději N50
    Od hanýsek_oldd v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 13-11-2005, 20:41