Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jakou rychlou ROM? Radeji WM 6.1?

Kibitz (212)|6.8.2010 19:02
Po dlouhe dobe od prodeje Kaisera se vracim k WM a TP2. Nez si zarizeni vymazlim ke svoji predstave, tak si chci vybrat idealni ROM. Nechce se mi ale stravit nekolik dnu procitanim XDA. Doufam, ze mi poradite tady nekolik malo tipu, o kterych si pak uz detailneji proctu.
Moje pozadavky jsou jednoduche, chci co nejrychlejsi rom, zadny TouchFl, SENSE a podobny serepeticky k ovladani prsty , minumum zabrane pameti po startu zarizeni, uz vubec nechci potkat jakoukoliv vazbu na FaceBook ci podobne kraviny, aplikace co budu chtit si doinstaluju sam... A samozrejme nepotrebuju cestinu.
Jako rychlejsi se zrejme z nekolika malo diskuzi co jsem zatim precetl jevi stare dobre WM 6.1. Pravda?

Co mi doporucite?
mistm (477)|7.8.2010 23:10
osobne pouzivam Jackos ROM s vypnutym Sense. Predtim jsem jel na nejnovejsi oficialni ROM take s vypnutym Sense a take spokojenost ... vzdycky si to upravuji stejne podle sebe. Rozhodne ale kdyz vypnes sense, tak mas najednou 1) mraky pameti 2) instantni odezvu ... hlavne muzes nechat programy bezet a mit je okamzite k dispozici v pripade potreby. Proste zadne cekani.
Kibitz (212)|8.8.2010 08:45
zkopiruju sem jeste odpoved od rriha, at je to pohromade

[quote=rriha]mam cosmik debris uz X mesicu a totalne mi vyhovuje... vsechno funguje a rychle...
mam ted jediny problem - a je to asi hardware - kdyz rychle zaklapnu klavesnici, zarizeni se zresetuje... driv to delalo pouze v aplikaci sms, ted (po update na posledni cosmik debris) to dela se stridavou nahodnosti odkudkoli. ...protoze se to ale cca 3 mesice s cosmik debris nedelo, myslim, ze pricina je jinde, nez v ROM. Shrnuto - urcite bych sel do 6.1 a tam - jak uz psali jini - je jen tato ROMka[/quote]