Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problémy po Hard resete

madamare (167)|19.8.2004 09:21
Včera som potreboval prehodiť v MDAčku SIMku,tak som vybral baterku a v priebehu asi 10sekúnd som ich prehodil . Na moje prekvapenie MDAčko bolo po výmene kariet resetované(hlavná baterka bola na 80% a záložná na 100%) . Aby prekvapení nebolo dosť tak som si všimol že mi neustále začal blikať bluetooth( v profile bluetooth je nastavené vypnutý), MDA pomali reaguje a po inštalácii predtým fungujúcich programov je pomalé tak že synchronizácia cez Active sync trvá aj 20 min(cez kolísku) Stretli ste sa už niekto s týmto druhom problémov? ak áno poraďte
ipf (2136)|19.8.2004 09:36
Hledej v diskusi příspěvky od VÍTa, nebo se obrať přímo na něj. Má úplně stejný problém, při vyjmutí baterie následuje HR.
Mně se to nestává, já měním baterie bez problémů.
madamare (167)|19.8.2004 09:40
Mne sa to tiež ešte nikdy nestalo,ostal som prekvapený touto novou "funkciou":sarcastic: Skúšal som to ešte pár krát po sebe urobiť a na štvrtý krát mi to urobilo znova. Dík za radu idem hľadať.
RStein (2012)|19.8.2004 09:48
[QUOTE="Marek Madaj"] Aby prekvapení nebolo dosť tak som si všimol že mi neustále začal blikať bluetooth( v profile bluetooth je nastavené vypnutý), MDA pomali reaguje a po inštalácii predtým fungujúcich programov je pomalé tak že synchronizácia cez Active sync trvá aj 20 min(cez kolísku) Stretli ste sa už niekto s týmto druhom problémov? ak áno poraďte[/QUOTE]

Ano, minuly tyden mi proslo rukama 30 XDA a jedno z nich se po Hard Resetu desive zpomalilo. Pomohl dalsi Hard Reset. Pricinu neznam, ale mam podezreni na spatne dokoncenou instalaci cestiny (je to ale strelba od boku a pouha spekulace).
madamare (167)|19.8.2004 10:35
A ten bluetooth? ako ho vypnúť?
RStein (2012)|19.8.2004 10:54
[QUOTE="Marek Madaj"]A ten bluetooth? ako ho vypnúť?[/QUOTE]
Nemate nahodou nainstalovany BT Tools? Pokud ano, tak je zase odinstalujte :)
Jinak by melo pomoi Soft reset, pripadne jeste po resetu odpojeni a opetovne pripojeni radiove casti. Duvod tohoto chovani neznam.
madamare (167)|19.8.2004 11:01
BT tools nainštalovaný nemám idem skúsiť ďaľší hard reset ...hádam to pôjde normálne. Idem skúsiť inštalovať programy postupne a v inom poradí ako predtým uvidím čo to spraví :?
madamare (167)|19.8.2004 20:41
No konečne mi to ide normálne!!!(až na bluetooth ten pri pripojení kábla začne blikať a tiež pri prichádzajúcom hovore.Bliká tak 15-20 sekúnd a potom vypne) 3x som ho musel resetnúť kým som to rozchodil. Po inštalácii programov z ExtRom som MDA napojil na kábel a zakázal synchronizovať,nainštaloval som lokalizáciu-SR,SPB Pocketplus-SR...atď. aš kým so tam nemal všetko naspäť. Nakoniec som ho nechal zosynchronizovať.
Nemali ste nikto podobné problémy?(spomalenie,neustále zapnutý bluetooth- všetko po HR)