Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

IGO 8 - zadanou trasou zpět -jak na to ?

dkena (84)|4.8.2010 06:43
Ahoj,
mám nově zakoupený navigační software IGO 8. Nemohu najít v IGO 8 funkci jak jednoduše v již nastavené a projeté trase spustit navigování zase zpět ,bez nutnosti zadávat nový cíl trasy.(tzv.Revers).
Mám sice navoleno v oblíbených položku "domů" ,ale jde mi o přesně stejnou trasu která byla navolena při cestě "tam".
Díky za případnou odpověd "lamě":) .
tomsoft (2734)|4.8.2010 09:18
to: dkena
Ahoj,
nevím o žádné takové funkci (Revers). Když se dokončí trasa a přejede se ten bod, která je jako cíl, je trasa automaticky odstraněna.
Žádná takové funkce zoět tam není. V defaltním skinu tedy určitě ne. A nejsem si jist, ale ani žádný skin to neumí.
Někkteré skiny (Dimka nebo GJ) mají funkci "Back To Car", což umožňuje navigovat do místa kde jsme naposledy ukončili trasu nebo jen zastavili atd...
Pokud by jsi chtěl třeba naplánovat nějakoou trasu tam i zpět, tak to můžeš udělat tak, že nastavíš ten cíl a pak budeš hledat znovu, cíl bude doma,
ale tam zvolíš "Pokračovat" ne jako nový cíl, ale pokračování trasy. Z toho aktuálního cíle se stane průjezd a cíl bude zase zpět doma.
Budeš mít tak trasu z DOMA - do cíle, který bude jako průjezdní bod a cíl bude zase DOMA.
O jiné možnosti nevím.
dkena (84)|4.8.2010 18:29
....díky za odpověd. Myslím ,že tuto vlastnost měl můj dříve pouřžvaný TomTom 6 na PDA (bylo tam tlačítko " Zpět". Jde mi o to,že pokud si "nandám" na trasu nějaké průjezdné body a následně přijedu do cíle cesty,pak bych dal funkci "zpět" a navigace IGO 8 by mě vedla zpět po stejné ,již nastavené trase bez nutnosti nového přepočítávání a hlavně po mou navolené trase.
Budu to tedy provádět dle Tomsofta ,nastavit CÍL cesty jako průjezdní bod a navigaci již takto nastavovat.
Díky.