Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Došlé emaily tříděny do složek na straně serveru

Sislik_ce4you
    Guest

dobrý den,

uvažuji o koupi telefonu HTC HD mini, ale rád bych se předem zeptal na to, jak se v prostředí HTC Sense pracuje s emaily.
    Doručenou poštu si na straně serveru třídím do několika složek, takže kromě "Doručená pošta" mám tedy novou poštu i v dalších složkách, jako například "Facebook", "Forum", "web" a mnohé další. Bohužel se mi nějak nepodařilo najít, jak se s poštou tříděnou do složek pracuje a jestli jsou i ostatní složky automaticky synchronizovány se serverem. Předpokládám, že rozdíl u IMAPového a Exchange účtu nebude, že?
    Momentálně mám starý HTC Touch Cruise, kde s tím není žádný problém, doufám, že ani u HTC HD mini problém nebude, ale nerad bych byl překvapený :-)

předem díky za odpověď
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Pokud s tím nemáte problém u Cruise, tak nebude problém ani u mini. Mohu tedy hovořit pouze o Exchange, ale tam se synchronizuje to, co chete (včetně emailových podsložek). Jediné, co je navázané pouze na hlavní Inbox, je notifikace (jako že "haló, přišla nová pošta".

Sislik_ce4you
    Guest

super, diky

Podobná témata

1. Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 20-08-2010, 12:49
  2. HTC a došlé MMS
    Od Vascha84 v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 25-04-2009, 12:21