Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Synchronizace s facebook

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2007

Ahoj, trápí mě problém. V záložce LIDÉ, když přejdu na 4 položku(človéček s hodinama) tak v aktualizacích vidím změněné stavy jen několika přátel na Facebooku. Nevím podle jakého klíče toto vybírá? ani kdyz se podívam hned do kontaktu,tak tam ten změněný stav nemám. Nevíte čím je to způsobené? nemůže to být tím, že kdyz na stav ve FB někdo přidá komentář, že se to již neaktualizuje?
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2007

tak jsem přišel na další věc, že mi to neumožní u těchto lidí ani prohlednout facebook album. když dám v kontaktech načíst. nevíte čím by to mohlo být?

DD_ DD_ je offline
    Nováček
    Registrace
    Jul 2010

No nevim jak ty, ale ja kdyz na to vlezu tak tam mam Menu - Update Now, coz provede update u vsech lidi, ktere mam nalinkovane na ucty na Facebooku.

Co se alba tyce, tak s tim jsou porad problemy i kdyz HTC vydalo nejake fixy tak to stejne nechodi.

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2007

to ano, ale synchronizace mi probehne jen u nekterych uctu ktere mam slinkovane a u ostatnich ne

Podobná témata

1. facebook
    Od petrmikes v sekci HD2
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 06-10-2010, 08:51
  2. facebook.com
    Od opicka_ce4you v sekci Online služby
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 19-10-2009, 17:07
  3. Facebook do kontaktů
    Od Mesiah v sekci Touch Diamond2