Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jak na WAP

Thomas Tracy (28)|18.8.2004 21:02
MDA mam neco prez mesic a od zacatku se snazim dostat na wap,ale nejde to.Uz nekolikrat sem chtel napsat do diskuse,ale nechtel sem bejt za :no:
Ale uz to vzdavam.
Jde to?
Jak?
Kdyz vytvorim nove pripojeni s wap.t-mobile.cz tak mi to po chvili vymysli hlaku ze stranka nemuze byt nalezena.
Pokud to trebas vubec nejde tak se omlouvam.
Jo mam tarif t-mobile unlimited
paveluh_ce4you (300)|18.8.2004 21:40
Nevím jestli ti to dobře vysvětlím, ale když otevřeš v MDA internetový prohlížeč tak na domovské stránce která je tam nastavena, máš T- Mobile.
Je na nich odkaz na stránky T-Mobile MDA. Na to když tapneš tak se ti objeví další stránka a na té je mimo jiné odkaz na wap.Ja když jsem na to klikl, tak se mi objevila další stránka na které je odkaz na t -zones a to je snad to co hledáš.
Jinak při připojování si dej pozor ať se ti spojení neuskuteční přes vytáčení. Mám taky tarif dataunlimited a při první faktuře jsem byl nemile překvapen tím že mám platit víc než je tarif. Při dotazu na operátora mi bylo řečeno že je možné pokud se nejde připojit přes GPRS, může se stát že se to spojí přes vytáčené spojení. Já si vytáčené nechal u operátora zrušit, takže už se nemusím obávat že mi přijde něco víc na placení než je tarif.
Suoraj (704)|18.8.2004 22:12
pokud máš MDA tak je to tam všechno nastavený a v oblíbenývh máš odkaz "t-zones w@p". Prohlížeč sám pozná wapovou adresu a i když si na netu a klikneš na wapovou tak se sám přepne na wapový profil. Zrušení možnosti vytočit vytáčené číslo uděláš přez nastavení připojení - víš jak?
Thomas Tracy (28)|18.8.2004 22:22
Dik
To je prave to - pokud kliknu na t-zones w@p tak mi to napise " Pokud pouzovate pripojeni k ISP modem,ujistete se ze je spravne pripojen.K pripojeni do prace ......-Tuknutim na nastaveni... " Cuju prusvih v nastaveni,ale nejak me nenapada v cem.
A jak vypnout vytacene pripojeni netusim - hledal sem to,ale - jak :?:
Ale jak udelam trebas to ze kdyz napisu www.jizdnirady.cz tak aby se mi otevrela wap verze - to musim mit zase jiny pripojeni ne.
paveluh_ce4you (300)|19.8.2004 06:44
Vytáčené spojení se dá zrušit u operátora.Jen mu to řekneš a hotovo. Aspoň ja to tak udělal.