Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: n520 a SDHC

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2006

ahoj, prosim o radu. Rad bych rozchodil na sve n520 podporu vetsi nez 2GB karty a to tedy SDHC. Zkousel jsem tento (http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=344338) postup, ale po provedeni zarizeni nevidi zadnou kartu. Mam tam originalni windows. Je nutno nejprve prepsat ROM na windows 6.x?
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2006

Postupoval jsi presne podle navodu (SDHC.cab, prepsat dve DLL a instalace Certs.cab)?

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2006

zkousel jsem to i po hard resetu, stale stejny problem, zarizeni nevidi zadnou kartu. Dostal se mi do ruky dnes driver pro SDHC, tak ho vecer vyzkousim

Nováček
    Registrace
    May 2006

Zkousis tam jen jednu SDHC kartu? Jak velkou? Mas otestovano, ze jinde funguje?

N520 a SDHC uz tu nekdo rozbehaval, fungoval mu tam jiny ovladac pro N560 a pro zmenu nefungovali klasicke SD karty - Fujitsu-Siemens N560 - SDHC karty - zkušenosti

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2006

zkoušel jsem ji pouze v notebooku a tam jede, zarizeni ale nevidi ani starou SD co jsem pouzival

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2006

takze problem vyresen pomoci driveru: SDHC_DRIVERS_FOR_C550_AND_N560_BY_GreateVK_AND_Fre ePK.cab

Podobná témata

1. SDHC
    Od Vikin_ce4you v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 04-11-2007, 18:09
  2. SDHC
    Od blackbooy v sekci Dell
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 18-04-2007, 13:49