Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nelze pripojit pres wifi

midiborec_ce4you (0)|22.7.2010 00:06
Ahoj Mám HTC diamond 2 s WM6.5 potřeboval bych poradit. Doma mam router a naten se pripojim vpohode je tam automaticke prideleni IP. V mobilu mam jeste aktivovane neomezene GPRS ktere funguje dobre ale třeba povecerech chodim do dvou podniku kde je free wifi a ani v jednom podniku mi wifina nefunguje spravne.. Pripojim se kni ale kdyz pustim Operu nebo Youtube clienta tak to proste nic nenacita.Signál je silnej sedim nekdy i primo pod routrem. Kdyz povolim GPRS tak to vsechno jede pres nej ale pres wifi nic.. Doma mi to funguje normalne.. Muzete mi poradit co mam nastavit aby mi to fungovalo i tam ? projizdel sem ruzna nastaveni, ale nenasel sem tam nic zvlastniho cim by to mohlo byt:sarcastic: Jestli máte nebo jste meli podobnej problem mužete mi poradit ? Diky moc vsem
Bassik (12)|22.7.2010 09:38
Už to tu bylo mnohokrát. Zkus tohle: nastavení wifi -> záložka řízení spotřeby (Power mode) -> nastav na nejvyšší výkon ( Best Performance ). Podle toho co popisuješ, se jedná s největší pravděpodobností o tento problém.