Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC P3650 Touch Cruise ROM

phoun (2)|21.7.2010 17:56
Ahoj.

Chtěl by jsem požádat o radu, asi jsem udělal pěknou ptákovinu.
Koupil jsem na E-bay tento telefon, kupodivu reklamovaný jako nový, nepoužitý, z Itálie.
Samozřejmě je tedy v italštině.
Já guma jsem si představoval, že až mi dorazí, tak použiji Hard-SPL a poté poslední verzi oficiální ROM s Win 6.1 v ENG.

Ale po konverzaci s opravnou HTC mi bylo sděleno, že toto nepůjde, protože si prý nové rom hlídají číslo desky. Takže je mi vážně teď telefon nanic?

Díky moc
Mara
bobo.4150.sk (176)|21.7.2010 19:22
Nuz ja neviem co je na tom pravdy, ale nic nebrani si tuto teoriu overit, vsak? Ak je to pravda, tak sa flash zastavi hned na zaciatku. Podotykam, ze uvedene sa tyka len oficialnej ROM, nic vsak nebrani pouzit nejaku uvarenu z xda-developers. Tam tento kvazi problem urcite nenastane.
phoun (2)|21.7.2010 19:26
ja jen ze jsem myslel ze to bude bez problemu, nechci se do neceho poustet aby jsem to nepokazil.
Fakt jsem myslel, ze Hard-SPL odemkne vsechny ROM bez problemu, tohle je zrada.
bobo.4150.sk (176)|21.7.2010 22:06
Ja teda este odporucam pozriet diskusie na xda-dev a skusit flashnut rovno neoriginal. Este ma napada, ze IMEI telefonu odo mna pytal len oficialny web HTC.com, ak skusis stiahnut priamo z xda-dev, tak tam ziadne IMEI nepyta... V kazdom pripade ja by som tam uz oficialnu ROM nedaval, existuje viac stabilnych a kvalitnych varenych ROM. Ja napriklad pouzivam udK Syrius R8 a ta je uplne best of zo vsetkych (aj 6.5) co som skusal.
Good luck
spike_ce4you (70)|17.9.2010 18:36
Když bys tu oficiální ROMku s WM.6.1 nemohl stáhnout nebo nenašel, mám ji tu a není problém ji nahrát.