Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Třídní sraz ce4you #1 (srpen 2004, Benetice)

Pavel Koza (4761)|18.8.2004 15:42
Jak již asi každý pravidelný čtenář ce4you ví, uplynulý víkend se na Vysočině uskutečnil historicky první výjezdní třídní straz ce4you. Sešlo se nás tam více jak tucet a (pokud mohu soudit z reakcí zúčastnných) nikdo nelitoval. K vidění byla spousta zajímavých věcí a já si alespoň oprášil dovednost komunikace jiným způsobem než po emailu či ICQ:) Pokud chcete vědět, o co všechno jste přišli, prohlédněte si fotogalerii v tomto článku.

Přečtěte si celý článek.
váňa (242)|18.8.2004 16:56
.... přišel jsem o setkání se zajímavými lidmi, kteří mají stejný zájem cihly :D . Bohužel, pracovní povinosti mě vyhnaly do světa, takže jsem vlastně rád, že se s Vámi můžu potkávat alespoň na ce4you. Jednou mi to snad vyjde :D . Zdar skvělé akci :yes: :yes: :yes:
RStein (2012)|19.8.2004 08:49
Vypada to, ze slo o skvelou akci, kterou si uz priste urcite nenecham jit.
Nechodim na CE4YOU dlouho, ale uz ted cely web i prispivajici lidi povazuji za jednu z nekvalitnejsich komunit (hrozne slovo, ale jeho opisy jsou jeste horsi :) ) na ceskem netu.
ipf (2136)|19.8.2004 09:38
[QUOTE="RStein"]Vypada to, ze slo o skvelou akci, kterou si uz priste urcite nenecham jit.
Nechodim na CE4YOU dlouho, ale uz ted cely web i prispivajici lidi povazuji za jednu z nekvalitnejsich komunit (hrozne slovo, ale jeho opisy jsou jeste horsi :) ) na ceskem netu.
[/QUOTE]

Jen klidně napiš: "sebranka postižených". Šéfová v Beneticích to tak viděla :) a nechápala :D .
RStein (2012)|19.8.2004 09:45
[QUOTE="ipf"]
Jen klidně napiš: "sebranka postižených". Šéfová v Beneticích to tak viděla :) a nechápala :D .[/QUOTE]

To je relativni :) a jsem uz zvykly. Kdyz je nejaka akce pro designery a vyvojare SW a my se misto fotbalu nebo zenskych hadame o vyhodach pouziti SOA, tak jsme v hospode za exoty:)
Pavel Koza (4761)|19.8.2004 10:31
[QUOTE="ipf"]Jen klidně napiš: "sebranka postižených". Šéfová v Beneticích to tak viděla :) a nechápala :D .[/QUOTE]

Jo, ta pani se mi libila. Obzvlast jeji nefalsovany udiv nad tim, ze vsichni davaji prednost takovym malym, stejne vypadajicim vecem pred jejim chutnym obedem;)
ipf (2136)|19.8.2004 11:17
[QUOTE="Pavel Koza"][QUOTE="ipf"]Jen klidně napiš: "sebranka postižených". Šéfová v Beneticích to tak viděla :) a nechápala :D .[/QUOTE]

Jo, ta pani se mi libila. Obzvlast jeji nefalsovany udiv nad tim, ze vsichni davaji prednost takovym malym, stejne vypadajicim vecem pred jejim chutnym obedem;)[/QUOTE]

I já jsem přišel k obědu o deset minut později, čímž jsem si začně poškodil pověst :D :D :D .
Šeba_oldd (1184)|19.8.2004 11:54
vše bylo skvělé - ale pánové jak tam se vaří :yes: Dodnes vzpomínám na chuť chicken hacken.
yasmeene2 (794)|21.8.2004 17:16
koukám, že sem si nechal ujít hromadu zábavy..
ipf (2136)|21.8.2004 17:58
[QUOTE="yasmeene2"]koukám, že sem si nechal ujít hromadu zábavy..[/QUOTE]

Není všem srazům konec ;) .
eXEden_ce4you (811)|21.8.2004 21:05
[QUOTE="yasmeene2"]koukám, že sem si nechal ujít hromadu zábavy..[/QUOTE]
Jojo ... opravdu supr setkání se skvělýma lidma ;)
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|26.8.2004 22:57
Před chvilkou jsme se vrátili z dovolené, a po přečtení článku jsem jen tiše zamáčkl slzu.

Příště to snad vyjde.:)

PS : Nikdo jste se nezmínil o tom jaké bylo pivko.:D
kozza (1)|5.9.2004 11:53
[QUOTE="Pavel Koza"]Jak již asi každý pravidelný čtenář ce4you ví, uplynulý víkend se na Vysočině uskutečnil historicky první výjezdní třídní straz ce4you. Sešlo se nás tam více jak tucet a (pokud mohu soudit z reakcí zúčastnných) nikdo nelitoval. K vidění byla spousta zajímavých věcí a já si alespoň oprášil dovednost komunikace jiným způsobem než po emailu či ICQ:) Pokud chcete vědět, o co všechno jste přišli, prohlédněte si fotogalerii v tomto článku.

Přečtěte si celý článek.[/QUOTE]


Sice se snažim sledovat ce4you celkem pravidelně, ale sraz mi utekl. Mužete mě informovat o dalsim srazu emailem, připadně kde bude informace k nalezeni. Diky ... (embox@tiscali.cz)
ipf (2136)|5.9.2004 12:05
[QUOTE="kozza"][QUOTE="Pavel Koza"]Jak již asi každý pravidelný čtenář ce4you ví, uplynulý víkend se na Vysočině uskutečnil historicky první výjezdní třídní straz ce4you. Sešlo se nás tam více jak tucet a (pokud mohu soudit z reakcí zúčastnných) nikdo nelitoval. K vidění byla spousta zajímavých věcí a já si alespoň oprášil dovednost komunikace jiným způsobem než po emailu či ICQ:) Pokud chcete vědět, o co všechno jste přišli, prohlédněte si fotogalerii v tomto článku.

Přečtěte si celý článek.[/QUOTE]


Sice se snažim sledovat ce4you celkem pravidelně, ale sraz mi utekl. Mužete mě informovat o dalsim srazu emailem, připadně kde bude informace k nalezeni. Diky ... (embox@tiscali.cz)[/QUOTE]

Máš ho v diskusi o kousek níž (a za chvíli bude výš :D ).
ipf (2136)|5.9.2004 12:05
[QUOTE="kozza"][QUOTE="Pavel Koza"]Jak již asi každý pravidelný čtenář ce4you ví, uplynulý víkend se na Vysočině uskutečnil historicky první výjezdní třídní straz ce4you. Sešlo se nás tam více jak tucet a (pokud mohu soudit z reakcí zúčastnných) nikdo nelitoval. K vidění byla spousta zajímavých věcí a já si alespoň oprášil dovednost komunikace jiným způsobem než po emailu či ICQ:) Pokud chcete vědět, o co všechno jste přišli, prohlédněte si fotogalerii v tomto článku.

Přečtěte si celý článek.[/QUOTE]


Sice se snažim sledovat ce4you celkem pravidelně, ale sraz mi utekl. Mužete mě informovat o dalsim srazu emailem, připadně kde bude informace k nalezeni. Diky ... (embox@tiscali.cz)[/QUOTE]

Máš ho tady.