Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

A opět bude reklamace

vasin (160)|15.7.2010 16:14
Tak mě včera opět vylétla brutálně spotřeba a dnes sem si uvědomil, že to je stejný příznak jako posledně, to jest problém v desce přístroje.
Dalším příznakem je to že se TP2 nehlásí k žádné synchronizaci po zasunutí USB. A při nabíjení se TP2 velmi zahřejvá.

Již sem to jednou měl a bylo to vyřešeno výměnou celé desky.

KUA .. a mě zrovna nefachá synchronizace vzduchem (GPRS) abych se připtavil na servis a ztrátu dat .... shit :evil:

Má někdo zkušenost s takhle opakující se závadou?

PS tak závada mne donutila si konečně vyzkoušt sync přes BT .. a světe div se funguje to :D
Whippy (206)|21.7.2010 17:26
Tak tohle presne mi dela muj TP2, ale jelikoz mi to nedela stale, ale jen nekdy tak sem tomu neprikladal zadnou vahu. U zavad ktere se deji nepravidelne, nepredpokladam ze by je nekdo v servisu resil. Na nabijecce je nekdy prehraty nekdy ne.Synchronizace pres USB nekdy funguje nekdy ne.Staci parkrat zapojit a odpojit a chytne se.Sem si rikal ze je to kablikem, ale kdyz to delam tak minimalne, v podstate jen pro synchronizaci poznamek, tak jsem ani kabel nezkousel menit. A ze mi nekdy baterie vyplivne behem pul dne, to jsem se domnival ze dela nejaka otevrena aplikace :)
Ale obavam se ze bez telefonu bych ted mesic neprezil.Budu se modlit ze prezije nez si poridim nejakou nahradu.
vasin (160)|26.7.2010 16:58
Tak oprava provedena, a to výměnou desky a výměnou baterky.

Nic méně v tom zase mám vir v podobě W6,5 ... už se mi to stačilo hryznout tak, že nic jiného než SR nepomohlo. Zlatý 6,1.
mamut_ce4you (32)|14.8.2010 17:18
Presne jak popisujes se mi TP2 choval pred prvni reklamaci (vymena desky a baterky), ted pred 14 dny mi prestala fungovat dotykova vrstva na displeji (vymenen displej)
vasin (160)|14.8.2010 20:45
Já doufám, že přijde ta samá závada i potřetí, nechám si vrátit peníze a koupím si nové TP2 .o)