Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 6 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 86

Téma: I-Tec PowerBank Pro - Li-Ion baterie 7.2V, 2000 mAh

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2003

Citace Původně odesláno od CommanderZ
    A jeste k prikonu a proudum. Ja jsem mezi moznostmi nastaveni nasel mych 5V/2A a tam se pise 3,6 Ah a to uz je vzhledem k kapacite n30 1 Ah a nevymenitelnosti baterky celkem dobre.

Kolik ze to stoji?
    1700,- s DPH
    Jo a různé informace z Webu ber s rezervou, ani u výrobce nejsou informace komfortní...
    A jak se píše u PDA 5V 2A, tak to je zřejmě nějaký krajní limit. Mě nikdy při nabíjení a provozu neodebíralo víc než 500mA (H2210)
    Odpovídat lze po přihlášení

Registrace
    Nov 2007

Vidim ze jses tecnickej typ, takze dotaz: Muzu nabijet pdacko z nastavovaciho adapteru kde jsou hodnoty 1,5;3,6,12V na 6V( i kdyz na PDA je napsano 5V) aniz bych ho spalil? Me orig nabijecka zase zacala pistet( viz samos. prispevek), a tak bych ji rad nejak obesel.

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2003

Vidim ze jses tecnickej typ, takze dotaz: Muzu nabijet pdacko z nastavovaciho adapteru kde jsou hodnoty 1,5;3,6,12V na 6V( i kdyz na PDA je napsano 5V) aniz bych ho spalil? Me orig nabijecka zase zacala pistet( viz samos. prispevek), a tak bych ji rad nejak obesel.
    Díky za důvěru. Bohužel Ti nemůžu zodpovědně odpovědět, protože to záleží na tom, jak to výrobce v Tvém PDA udělal. Z 90% si myslím, že stabilizátor uvnitř každého PDA je natolik kvalitní, že si dokáže poradit s pár volty navíc. Taky se může stát, že ten adaptér, co máš, není stabilizovaný a naprázdno tam může být i 9V, měl jsem takový (ale to by také nemělo vadit).
    Na druhou stranu mne šokuje přesnost adaptérů, které se k PDA dodávají. Přesně 5V. Prostě bych to shrnul takhle: NEDOPORUČUJI to nabíjet z jiného zdroje, než je 5V stabilizovaných. Proč? Protože nechci, aby mi někdo potom nadával, že jsem mu špatně poradil...

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2003

No fuj! Co to je za alibistu, co psal přede mnou!? )
    POZOR!
    Podařilo se mi nashromáždit pár odkazů, na kterých si myslím, že je pravda. Začnu nejprve parametry toho, co jsem koupil: http://www.i-tec.cz/powerbank_2.htm
    Co se týče hmotnosti, nemohu potvrdit, digitální váha byla na méně, než 200g
    Když jsem stahnul krabici od PowerBanku z kůže, objevil se nový obal a na něm je výrobce ACON. Pátral jsem dál. Na krabici byly tři typy - Standard, advanced, enhaced. Mám to první zaškrtlé a vše odpovídá (až na ty názvy) na stránkách: http://www.acon.com.tw/English/PInfo/PowerRunner.asp
    Mno, a teď to, co si určitě chci pořídit: http://batteryx.com/Product/Other/Pr...e=DVD%20Player

Mno, to by bylo pro dnešek vše. Doufám, že to bude někomu k užitku...

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2004

Anitka:Kolikrat jestli se muzu zeptat si s tim nabil toho Ipaqa-kdyz to bylo plne nabity.Teda pokud si to uz zkousel.

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2004

AHoj!Dik za tuhle diskuzi!Da se u nas tedy koupit jeste neco lepsiho nez co mas ty?
    HONZA

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2003

Teprve to vybíjím potřetí. Pak začnu testovat. Každopádně bude problém se dostat do úplně vybitého stavu mé H2210tky, protože bez ní jsem jak bez hlavy... :sarcastic:

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2003

Citace Původně odesláno od Honza Cech
    AHoj!Dik za tuhle diskuzi!Da se u nas tedy koupit jeste neco lepsiho nez co mas ty?
    HONZA
    Mno. Těžko říct. Vzhledem k tomu, že považuji za úspěch koupit PowerBank neznámé kapacity a typu...
    Netroufám si jít do druhého kola stejným způsobem. Už chci mít jistotu, že kupuju PR-2300 a ne nic jiného... :sarcastic:

Registrace
    Nov 2007

Takze pokud to dobre chapu, ty jsis koupil neco co si rikalo PowerBank, zaplatil si za neco co si rikalo PowerBank, a dostal jsi neco, co si taky rika PoweBank - avsak na 90% jinej nez jsis zaplatil?:O

Treba ti poslali nejakej lepsi typ

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2003

Takze pokud to dobre chapu, ty jsis koupil neco co si rikalo PowerBank, zaplatil si za neco co si rikalo PowerBank, a dostal jsi neco, co si taky rika PoweBank - avsak na 90% jinej nez jsis zaplatil?:O

Treba ti poslali nejakej lepsi typ
    Ne ne, to je právě přesně naopak. Nabízeli mi toto perpetuum mobile: http://www.alzasoft.cz/DetailPage.asp?DPG=41233, ale obdržel jsem toto: http://www.i-tec.cz/powerbank_2.htm

Věděl jsem, že jdu do něčeho, co nezná ani prodejce, tak to beru sportovně. Důležité je, že teď už vím, co chci!

Registrace
    Nov 2007

U alzy psali...tusim ze vice nez dvakrat vetsi kapacitu. Nechces jim to napsat? Skoda ze AS tady taky nema diskuzi

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2002

..... a co říkáte tomuto produktu od SOCKET, popsané taky na Palmserveru je sice dražší..... ale :?: :!:

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2004

Hmmm..vypadá to dobře, ale kde by se to dalo sehnat?

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2003

U alzy psali...tusim ze vice nez dvakrat vetsi kapacitu. Nechces jim to napsat? Skoda ze AS tady taky nema diskuzi
    Psal jsem jim to emailem, telefonoval telefonem a osobně jsem se tam také zmínil. Nevím, co mohu udělat víc... :disgusted:

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2004

Nebylo by nakonec nejlepší koupit v průchodu na Karláku plochou krabičku na 6 - 8 článků AA 1,8 Ah (NiCd nebo NiMh) k tomu rozebrat zdroj pro PDA do auta (je to spínaný zdroj - takže malý a účinný) a též vložit do krabičky, a na závěr použít i napájecí kablík z rozebraného zdroje. A toto vše by mělo stát cca 1000Kč + 1 hodina práce a mělo by (teoreticky) mít tyto parametry. Výstup 5V/2A a kapacitu více než 3Ah.
    Nabíjení tohoto "akupacku" uvažuji řešit nabíjením článků v normálních nabíječkách! Pro zdatnější je možnost vytvořit nabíječku (se všemi profesionálními aspekty tj. hlídání teploty článků, strmost nabíjení, ukončení nabíjení po poklesu napětí atd. do cca 800 Kč.
    Při použití plochých baterií by krabička vyšla velmi malá - určitě by nepřesahovala rozměry PDA při tloušťce 2.5 cm.)
    PROTOŽE, když tak sleduji diskuzi, tak národ uživatelů PDA má určitou představu, jak by akupack měl vypadat ale obchodníci dělají vše pro to aby tato představa byla pořád jen snem! Nebo jsou obchodníci z AH-Mobile vyjímkou a když se poslední dobou o nás tak dobře starají, postarají se i nyní? A nabídnou výrobky o které bude opravdu zájem - tato diskuze je pro to dostatečným podkladem, abychom už nemuseli nikdy bastlit!!!:yes:

Strana 2 z 6 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Simcity 2000 for pocket pc?
    Od fizo1_ce4you v sekci Hry pro Pocket PC
    Reakcí: 27
    Poslední příspěvek: 03-09-2008, 09:04
  2. upgrade z PPc 2000 na PPC 2002
    Od vmjv_ce4you v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 12-11-2003, 21:52
  3. Pocket PC 2000 nastaveni DNS