Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: WM 6.5 update

Nováček
    Registrace
    Nov 2005

V nastavení je možnost aut. stažení a instalace aktualizací (obdobně, jako u "dospělých" Win). Toto mi nefunguje (timeout) a z dostuoných informací jsem zjistil, že tato funkce snad v ČR není podporována. Má někdo nějaké bližší info? Jak jinak lze systém aktualizovat? Dají se aktualizace někde stáhnout?

díky všem
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2008

Pri info, nie je to podporovane ani v SR...
    Update - ak myslis update ROM - tak to sa riesi http://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=34622
    Vo vlakne je odkaz na Modaco, tak su podrobne navody na fleshovanie ROM-iek.. Aj ked priznam sa, ze zatial som nenabral odvahu si tu moju preflesovat na novsiu...

Nováček
    Registrace
    Nov 2005

Ne, nemyslím žádný flash ROM / release upgrade. Prostě jen update aplikací/knihoven, které má WM update dělat obdobně jako u dospělých windows. Kdysi jsem měl iPaq s WM5 - tady se daly update stáhnout ze stránek HP (byl tam link do MS prostoru).

Podobná témata

1. Update mda III na wm5
    Od pyrostudios_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 12-10-2006, 11:09
  2. Update Vario/Qtek 9100 - stara update utilita?
    Od Kersten_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 13-08-2006, 16:39
  3. ROM update R52
    Od stehan v sekci Mio
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 26-07-2006, 07:37
  4. Update na 1.60 pro TMO CZ
    Od hajekm v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 30
    Poslední příspěvek: 03-05-2004, 18:30