Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

problémy - landscape režim + telefonování (kvalita signálu v Malešicích)

mim1978 (15)|13.7.2010 20:26
Zdravím,

chtěl bych se zeptat, jestli se někdo setkal s níže popisovanými problémy. TP2 jsem používal skoro rok prakticky bez problémů, ale poslední dobou mne zlobí jednak skutečnost, že mne při hovoru protistrana neslyší (já ji ano) a zároveň se objevil problém při vysunutí klávesnice. Dochází k automatickému odemknutí zamčeného displeje a především úplně přestane reagovat dotykový displej, což je neskutečně otravné, protože sice můžete procházet mezi položkami šipkami, ale ne vždy, takže je to někdy neskutečně otravná činnost zasouvání a vysouvání klávesnice kvůli jednomu tapnutí na displej :-(.

Zkusil jsem aktualizaci systému 6.1 na nejnovější oficiální 6.5 včetně češtiny od interwrite (mimochodem super změna), ale problém zůstal zachován. Zatím nejsou problémy s telefonními hovory, ale neaktivní displej zůstal - má někdo nápad co s tím? (kromě servisu samozřejmě)

Dále bych se chtěl optat, zda někdo nepoužíváte HTC ve spojení s O2 sim kartou v Praze Malešicích (Malešický park a blízké okolí). Ani já ani kolega (má Touch diamond 2) se sim O2 zde nejsme schopni v panelovém bytě uskutečnit telefonní hovor v rozumné hlasové kvalitě. Pokud se ovšem použije "bežný" telefon se stejnou SIMkartou problémy s kvalitou hovorů nejsou - fakt nechápu.

Hezký den a díky předem za případné odpovědi, mim.

edit: Tak situace se ještě horší, nyní se při vysunutí klávesnice displej včetně tlačítek pod ním prostě vypne :-(, ach jo...
mistm (477)|14.7.2010 14:26
se signalem ti neporadim, ale to co popisujes s klavesnici je podivne. Pri vysunuti klavesnice se sice pristroj odemkne, ale rozhodne funguje dotyk. Takze bych to v tvem pripade videl na reklamaci.
htcjirka (1875)|14.7.2010 19:02
Zrejme bude poskozeny flex kabel,takze rozhodne reklamovat.Jiz jsem resil tento problem nekolikrat,ohledne TP2.
Vysuvne konstrukce a flex kabely...bohuzel
Radim (1)|15.8.2010 22:10
Ahoj,
s tím že mě protistrana neslyší nebo opačně se setkávám také, čím dál častěji, ale nevím jestli to není problém O2, dělá mi to nejen na Jarově, ale i jinde. Také se mi poslední dobou stává čím dál častěji, že se nelze dovolat, obsazovací ton nebo vůbec žádný a spojení se neuskuteční, někdy ani nevyzvání. Nebo se mi stává, že sms přijde až když telefon probudím. Také se občas přehřívá a zamrzává, resp. přestane fungovat Home tab. Nevíte k tomu někdo něco, poslat to do servisu je velmi nepříjemné a spolední řešení a ani nevím jestli to vyreklamují - opraví. Mám zřejmě poslední oficiální ROM s WM 6.5, 2.07.401.1, OS 21887, Manila 2.5.

Radim