Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Ikona pro vyvolání posuvníku pro změnu intenzity podsvícení

Milis (129)|13.7.2010 16:39
Po dvou hodinách marného hledání vzdávám a doufám, že někdo bude vědět.

Mám HTC Diamond a sháním nejlépe ikonku, aby šla umístit to nějakého toolbaru a po kliknutí vyvolá jen posuvník pro změnu brightness, může být i asociace na HW tlačítko.

Takovou ikonku má třeba i SPB pocket plus, ale používámclassic today a nechci žádného molocha co zabírá 5MB v paměti. Umí to perfektne aebutton, po namapování na tlačítko jen vyskočí posuvník. Ale jelikož diamond moc HW tlačítek nemá, připadá mi zbytečně používat celou tu aplikačku jen kvůli jednomu brightness. Zbytečné místo v paměti. Taky pro mě není řešení zástupce pro skok do power nastavení, prostě jen posuvník brightness.

Najde se teda jednorázový takový prográmek pro instantní změnu brightness? Pokud se nic nenajde, tak holt budu muset použít ten aebutton.
Zdenek Malinsky (9781)|13.7.2010 17:32
to zarovkove soupatko mel treba today plugin Today Warrior a Metrix (nebo tak nejak podobne)
Milis (129)|13.7.2010 18:04
Jo tohle jsem tady na 4u už našel, ale je to today plugin, nechci tím zaplácnout jednu pozici na today. Chtěl bych aby se to šoupátko objevilo po tapnutí nebo po stisku klávesy.
Zdenek Malinsky (9781)|14.7.2010 15:59
Tak si to zkus vyexportovat z Spb P+ - když jde alt+tab, mohlo by jít i toto.
Milis (129)|14.7.2010 19:56
Nemáš link na postup? Je to tadz nebo na XDA?
Zdenek Malinsky (9781)|14.7.2010 23:03
Nemám. Musíš to mít nainstalované a pak se podívat "pod kapotu", zda to půjde.
spike_ce4you (70)|28.8.2010 22:51
a umí to i SPB Shell 2