Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Prosím o pomoc s ASUS GO 2007

dreamerCZ (6)|13.7.2010 11:26
Ahoj všichni mám problém a prosím o pomoc. K Asusu P750 co mám je přidána navigace ASUS GO 2007 čili iGO. Nějak jsem se v tom šťoural, zkoušel i jiný navigace a pod. a nejen, že se mi podařilo tu původní odinstalovat, ale navíc jsem si blbec smazal adresář 2577 a teď jí nemůžu nainstalovat zpět. Prosím tedy velmi pokorně někoho, kdo má tuhle navigaci, jestli by mi nemohl poslat ten autorun co patří do adresáře 2577. Předem velice děkuji.
tomsoft (2734)|13.7.2010 12:00
to: dreamerCZ
Pamatuješ si jakou jsi to měl přesně verzi IGO? Myslím build (8.0.x.xxxx nebo 8.3.1.xxxx).
Jinak to ale nemusíš instalovat. Pokud máš vše na SD kartě, tak by tam měl být soubor "application.dat", ten když přejmenuješ na IGO.EXE, tak to bude fungovat stejně. Jen si budeš muset vytvořit sám zástupce z toho EXE souboru a umístit ho Nabídky Start \Windows\StartMenu\Programs\ (\Windows\Nabídka Start\Programy\
dreamerCZ (6)|13.7.2010 12:17
Jo tak co je to za build to nevím. Jediný co vím, že v info o programu je: ASUS GO Navigation Software 2006 Sep 10 2007.
Ale ta tvoje rada funguje, díky moc.
Ovšem pokud by se našel někdo, kdo má i ten instalátor, pořád jej uvítám.
tomsoft (2734)|13.7.2010 12:22
Nevím, co všichni máte s instalováním IGO? :)
To se fakt jenom jedná o to, že ten instalátor vytvoří automaticky zástupce a hodí ho na ToDay?
Jestli ti to udělá radost a hlavě jestli to bude fungovat na tu verzi co máš, tak vyzkoušej tento.
Nezapomeň před instalací přejmenovat zpět ten EXE na "application.dat". Jinak ti to bude hlásit error
dreamerCZ (6)|13.7.2010 12:58
Tak to nepomohlo. Tohle je asi instalátor iGO 8. Já nemám verzi 8. Ale i tak díky.
Jinak já budu tf asi prodávat, tak jsem chtěl, aby to bylo v původním stavu. Jinak mně osobně to stačí, tak jak jsi mi to poradil výše.