Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 35

Téma: ..chcete si vydělat?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

..nabízím 400kč člověkovi,který bude schopen mi tohle obědnat a zároveň dostat do ČR až přímo k "mému nosu"..
    ..neumím francouzky,a nikdy nic nenakupuji po internetu,toť muj důvod..
    ..jedná se náhradní baterii s vyšší kapacitou 1400mAh pro MDA II..
    ..tady vše najdete a pochopíte..
    ..budu moc vděčný,když se to někomu z vás podaří,předem děkuji..
    Odpovídat lze po přihlášení

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Nó jestli koukám dobře: 43 € x 33 Kč, to máme nějakých 1400. Baterii do MDAII koupíš v GSMobilu v Praze v Čakovicích za cca 1500 (pokud ti to bude vyhovovat).

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od ipf
    Nó jestli koukám dobře: 43 € x 33 Kč, to máme nějakých 1400. Baterii do MDAII koupíš v GSMobilu v Praze v Čakovicích za cca 1500 (pokud ti to bude vyhovovat).
    ..no,bohužel mi to nebude vyhovovat,a důvodů je hned několik..:?
    1.v gsmobilu v čakovicích jsem pečenej-vařenej,takže vím i přesně kolik baterií mají skladem,a také vím,že jejich cena se pohybuje kolem 1700kč bez Dph..:no:
    2.ta co maj v gsmobilu má kapacitu 1200mAh,což je standartní kapacita,to už nechci,to je málo..:no:
    Chci minimálně těch 1400mAh jež nabízejí frantíci na svém webu..
    Pokud by někdo věděl o nějaké s ještě vyšší kapacitou,sem s ní! ) Budu ještě raději!
    A předběhnu wuffiho,ten mi jistě poradí,ať kontaktuji AH mobile,viď?...
    Tak tam muj zájem o tento akumulátor řeší Milan Hruška již od minulého pátku,bohužel zatím neúspěšně..frantíci nehodlají odpovídat na mejly s prozbou o zaslání..či alespoň podání vysvětlení zda do ČR pošlou či nepošlou zboží...(

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2004

coz problem koupit pres internet nebude, jen jsem to cvicne opruboval a dle formulare je mozne to dorucit i do CZ pomoci sluzby UPS, ovsem za poslani zaplatis 29.00 € coz mi pripada uz sakra hodne, suma sumarum te to prijde
    73.62*31.46
    2316.08
    +400 pro mne
    ...to mas teda dost, chces to jeste? )))

Kód:
    Reference  	Product  	Unit price € HT  	Quantity  	Total € HT
    BT-PDA-QT-116 	New Replacement battery 1400 mAh for the O2 XDA II Pocket PC PDA 	42.90 	1 	42.90

Total H.T. : 	44.62 €
    TVA : 	0.00 €
    Shipping Cost : 	29.00 €
    Total T.T.C : 	73.62 €

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od romix
    coz problem koupit pres internet nebude, jen jsem to cvicne opruboval a dle formulare je mozne to dorucit i do CZ pomoci sluzby UPS, ovsem za poslani zaplatis 29.00 € coz mi pripada uz sakra hodne, suma sumarum te to prijde
    73.62*31.46
    2316.08
    +400 pro mne
    ...to mas teda dost, chces to jeste? )))

Kód:
    Reference   Product   Unit price € HT   Quantity   Total € HT
    BT-PDA-QT-116  New Replacement battery 1400 mAh for the O2 XDA II Pocket PC PDA  42.90  1  42.90

Total H.T. :  44.62 €
    TVA :  0.00 €
    Shipping Cost :  29.00 €
    Total T.T.C :  73.62 €
    Cenu té dopravy přehnali,to jsou skoro 2/3 ceny toho akumulátoru.
    Za těchto podmínek to tedy vzdávám..(

Jedině že by se našel člověk jež by to pro mne udělal zdarma :yes: ,pak bych o tom uvažoval..To už by mi zas tak moc nepřišlo..
    Jestli dát cca2000 za 1200mAh baterii v gsmobilu nebo cca2300 za 1400mAh baterii od frantíků..
    Tak to raději ty frantíky..

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2004

mozna kdyby se seslo vic zajemcu, poslalo by se to najednou a dopravu si pak podelili...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od romix
    mozna kdyby se seslo vic zajemcu, poslalo by se to najednou a dopravu si pak podelili...
    ..dobrej nápad!
    ..vim o sobě jako o vážném zájemci a ještě mam jednoho kámoše co ji chce též na 100%!
    Kdo je další?..)

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Baterie v GSMobilu stojí 1832 Kč (koncová cena), tak si to spočtěte a přeberte.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od ipf
    Baterie v GSMobilu stojí 1832 Kč (koncová cena), tak si to spočtěte a přeberte.
    Máš pravdu, 1832.60kč i s dph,teď jsem tam volal..
    Minulý týden mne tedy obsluhovala zřejmě nějaká špatně zaškolená zaměstnankyně GSmobilu,jelikož mi cenu s dph spočítala na cca 2013kč..,tak jsem ji nekoupil a jel pryč..

Stejně ale chci tu francouzskou s vyšší kapacitou.

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Citace Původně odesláno od xp
    Stejně ale chci tu francouzskou s vyšší kapacitou.
    Vždyť si ji můžeš koupit v GSMobilu, přelepit nálepku na 1400 a máš to. Osobně si myslím, že mezi nimi až tak velký rozdíl nebude, spíš půjde jen o to, jak to kdo spočítá. Anebo použitý jiný materiál ve výrobě, což vyhodilo o trošku vyšší kapacitu .

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

souhlas s ipf, myslim si že investovat do baterky která vydrží při provozu cca o 1h déle než ta co je k dostání u nás takové peníze je hloupost (osobní názor)
    beru to i z pohledu záruky, co když baterka přijde a za týden nepujde nabíjet co pak?

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Citace Původně odesláno od Gvaks
    ...co když baterka přijde a za týden nepujde nabíjet co pak?
    nóóó.. pak si dáme DELI .

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

..hezky se snažíte,ale mě nepřesvědčíte..
    ..prostě chci mít záložní baterii o vyšší kapacitě než je ta standartní! Nechci mít v podpisu uvedeno "dvě náhradní baterie" jako ipf.. A nechci už sponzorovat GSMobil po tom,co mi minulý týden vyměnili jedno plastové tlačítko na MDA II za bezmála 1000kč! ,ačkoliv se jednalo zcela zřetelně o výrobní vadu!

Takže budu trpělivě čekat,zda se ozve další zájemce o ten francouzský akumulátor se zvýšenou kapacitou.. Opakuji,že jsme již dva vážní zájemci,tzn. že ten poplatek za zaslání se již nyní dělí dvěma,přibude-li ještě někdo,bude to jedině dobře.

..když mi tady vykládáte o problémech se zárukou,proč jste o tom nevykládali i třeba v diskuzi o kovovém pouzdru na MDAII?..:O
    Co kdyby si to někdo objednal,týden používal,a z ničehonic by se mu to rozpadlo...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

..jak tak čtu ty vaše "chytré rady",začínám mít pocit,že máte v GSMobilu kamarády,a snažíte se jim udělat kšeft!
    Nebo jste tam udělali nějaký velký nákup,třeba koupě dvou drahých akumulátorů najednou.. ,a oni vám udělali supervýhodnou slevu 200kč,a tak se jim teď snažíte revanžovat..
    Jinak si to neumím vysvětlit pánové...

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Tebe to nějak vzalo. Ještě že už nejsou taková horka, páč bys mohl dostat inf .
    Druhá baterka je v pohodě, pak ještě doporučuju snížit podsvícení a přepéct romku a máš dvojnásobek energie (včera jsem vydržel obvyklý denní provoz na jedinou baterku; obvykle jsem musel buď dobíjet, nebo okolo poledne měnit).
    A kámoši v GSM? Nóóó, vzhledem k tomu, že jim prodej dvou baterek, včetně front, trval 42 minut, tak s nimi kamarádit nebudu (jenže jsou monopolisti, tak tam jednou bude muset většina z nás MDÁčkařů ).

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Chcete blogovat přes PDA?
    Od macula_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 12-03-2006, 22:08
  2. Chcete mat okna vo svojom ppc?
    Od LX v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 06-07-2005, 10:51
  3. Ve vám malá obarzovka na PocketPC chcete víc ?
    Od Rob_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 30-04-2004, 13:46