Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 35

Téma: ..chcete si vydělat?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od ipf
    Tebe to nějak vzalo. Ještě že už nejsou taková horka, páč bys mohl dostat inf .
    Druhá baterka je v pohodě, pak ještě doporučuju snížit podsvícení a přepéct romku a máš dvojnásobek energie (včera jsem vydržel obvyklý denní provoz na jedinou baterku; obvykle jsem musel buď dobíjet, nebo okolo poledne měnit).
    A kámoši v GSM? Nóóó, vzhledem k tomu, že jim prodej dvou baterek, včetně front, trval 42 minut, tak s nimi kamarádit nebudu (jenže jsou monopolisti, tak tam jednou bude muset většina z nás MDÁčkařů ).
    ..to víš,ještě jsem od včerejška vůbec nebyl spát,ráno ve 2:30 jsem vyjel z Prahy do Ostravy,hnal jsem to tak,abych byl v 10:00 z5 v Praze,a mohl pokračovat v další práci..a je 12:20,a já tvrdnu ještě v Olomouci,jelikož mi "umřelo" auto... Náhradní v nedohlednu,kšeft v Praze jsem dobrovolně daroval.. No prostě zábava..

Jinak pokud jde o podsvětlení,to jsem hned při zakoupení MDAII snížil na minimum..
    A přeflešováno mam,neboj,asi miliončtyřistatisískrát...:?
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jul 2004

Pokud by bylo možné jí koupit někde na trase ČŘ-SPA tak nevidím problém Ale oni mají pouze zásilkovku...

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Citace Původně odesláno od Suoraj
    Pokud by bylo možné jí koupit někde na trase ČŘ-SPA tak nevidím problém Ale oni mají pouze zásilkovku...
    Ve SPA? Tak to mám další důvod jet na Formule 1 a cestou si koupit baterku .

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jul 2004

eště že ses nechytnul toho ČŘ (český řiti) :? Není problém to koupit po trase ČR - ŠPANĚLSKO

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jul 2004

právě jedu do Špaňálos a pokud budou tu baterii po cestě někde mít tak vezmu dvě...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2004

stejne se mi to nezda. Ta baterka by pri sve velikosti mohla mit klidne 2000mA .

Chtelo by to neco jako battery-backpack. proste 2baterky na sobe a to i s krytem, "obsah" idealne tak 3000mA

BTW: casto mam pocit, ze MDA1, ktera svitila mnohem vic vydrzela dele nez dvojka

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2003

BTW: casto mam pocit, ze MDA1, ktera svitila mnohem vic vydrzela dele nez dvojka
    MDA2 má takt procesoru o něco víš než jednička - někteří až 530MHz = větší spotřeba

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2004

Citace Původně odesláno od dyndy
    MDA2 má takt procesoru o něco víš než jednička - někteří až 530MHz = větší spotřeba
    xcpuscalar + prizpusobvani taktu... Sejne vydri min

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od dyndy
    ..no,když jsem mimo nabíječku,a jedu třeba někam daleko autem,tak to podtaktovávam na 200MHz,ve snaze,ušetřit baterii o kapku dýl..jenže výsledek neni moc valný,vydrží to téměř stejně dlouho jako při standartním taktu 400MHz..:?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2003

Nezkoušel ste to někdo otestovat? Zda to k něčemu je přetaktovat - měla by být cihla svižnější:?: a podtaktovat - prodlouží se výdrž baterie. Je tím spuštěný ale jeden proces nevyjde to skoro stejně. Já xcpuscalar používal jen krátce nějak mě to nenadchlo.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

..když bys trošku hledal, našel bys třeba tohle, nebo tohle, tohle, tohle, tohle, nebo tohle..

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2003

Hm. Vskutku vyčerpávající.)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

..tímto se "odhlašuji" ze seznamu zájemců o francouzský akumulátor...
    Byl jsem dnes na návštěvě v gsmobilu,a odnesl jsem si od tamtud baterku,nabiječku do auta a náhradní kryt na baterii...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od xp
    ..tímto se "odhlašuji" ze seznamu zájemců o francouzský akumulátor...
    Hm, to bude mít Suoraj radost . Včera mi poslal video MMS, sedí ve SPA na pláži, slaná voda mu šplouchá až do .... a on říká něco na ten způsob, že cestou tam nic nesehnal, ale pokusí se cestou zpět.... Je to jeho problém, že jo, objednal si u něj někdo něco oficiálně?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

ee..ja nic..

Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Chcete blogovat přes PDA?
    Od macula_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 12-03-2006, 21:08
  2. Chcete mat okna vo svojom ppc?
    Od LX v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 06-07-2005, 09:51
  3. Ve vám malá obarzovka na PocketPC chcete víc ?
    Od Rob_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 30-04-2004, 12:46