Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

eten x800 nastavení mms a gprs

handik04 (2)|9.7.2010 21:45
dobrý den,mohl by mi někdo poradit jak mam nastavit na etenu x800 mms a gprs u t-mobile,sice jsem našla nějaké nastavení ale to mi vůbec nešlo.děkuji za pomoc a rady
Zdenek Malinsky (9781)|10.7.2010 15:39
Pokud je zařízení kupované u nás, mělo by to jít nastavit v zařízení dle operátora, resp. by se ti to mělo po vložení SIM karty nastavit samo pouze to vyžaduje restart/soft reset.
Nevím, dle jakého návodu postupuješ, ale zkus tento - strana 12 MMS a strana 18 internet

Co přesně ti tam nejde? K síti se to přihlásí, volat/posílat sms jde? Máš aktivovány datové (a faxové služby) a nějaký datový tarif? Doporučuji znovu ověřit u oprátora.
handik04 (2)|12.7.2010 09:44
dobrý den zařízení jsem koupila na aukru,měla jsem podobný návod co jste mi poslal.pokoušela jsem se to nastavit podle toho návodu co jste mi zaslal a všechno je stejné až na ten konec kdy se mají otevřít zprávy já je otevřu dám nástroje pak možnosti a tady se mi to liší v návodu je : Zvolte záložku „Servery“ kde klikněte na tlačítko „Nový“. Parametry vyplňte podle obrazovky a potvrďte OK. V roletce „Připojit přes:“ vyberete přístupový bod „MMS TMCZ“ vytvořený v předchozích krocích. Vytvořené nastavení uložte jako preferované jeho označením a následným stiskem „Nastavit jako předvolené“ a potvrďte OK. a já mam v telefonu jen profili a ikdyž ten profil vyplním podle toho co je v navodě tak mi to nefunguje když zkouším odesílat mms tak mi to napíše že se nemůže z neznámých důvodů připojit.tak nevim co dělám špatně. jinak volat a psát sms mi jde funguje všechno až na to nastaveni mms.ale moc děkuji za pomoc zkusím to ještě nějak vyřešit.
Zdenek Malinsky (9781)|12.7.2010 10:47
Mozna blbe ctu, ale zeptam se znovu: datove a faxove sluzby jsou povoleny a nejaky datovy tarif aktivovan? Overeno to dnes/vcera na infolince operatora?
A k tomu nastaveni-pred pokusem o pripojeni zkus udelat restart/soft reset.
Jasne, navod je pro jine pda, takze to mozna bude chtit trosku improvizovat a hlavne pro jistotu prekontrolovat.

EDIT
Nebo pžijď v sobotu na sraz, někdo se ti na to může kouknout, pokud se to nebude stále dařit.