Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: eten x800 nastavení mms a gprs

Nováček
    Registrace
    Jul 2010

dobrý den,mohl by mi někdo poradit jak mam nastavit na etenu x800 mms a gprs u t-mobile,sice jsem našla nějaké nastavení ale to mi vůbec nešlo.děkuji za pomoc a rady
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Pokud je zařízení kupované u nás, mělo by to jít nastavit v zařízení dle operátora, resp. by se ti to mělo po vložení SIM karty nastavit samo pouze to vyžaduje restart/soft reset.
    Nevím, dle jakého návodu postupuješ, ale zkus tento - strana 12 MMS a strana 18 internet

Co přesně ti tam nejde? K síti se to přihlásí, volat/posílat sms jde? Máš aktivovány datové (a faxové služby) a nějaký datový tarif? Doporučuji znovu ověřit u oprátora.

Nováček
    Registrace
    Jul 2010

dobrý den zařízení jsem koupila na aukru,měla jsem podobný návod co jste mi poslal.pokoušela jsem se to nastavit podle toho návodu co jste mi zaslal a všechno je stejné až na ten konec kdy se mají otevřít zprávy já je otevřu dám nástroje pak možnosti a tady se mi to liší v návodu je : Zvolte záložku „Servery“ kde klikněte na tlačítko „Nový“. Parametry vyplňte podle obrazovky a potvrďte OK. V roletce „Připojit přes:“ vyberete přístupový bod „MMS TMCZ“ vytvořený v předchozích krocích. Vytvořené nastavení uložte jako preferované jeho označením a následným stiskem „Nastavit jako předvolené“ a potvrďte OK. a já mam v telefonu jen profili a ikdyž ten profil vyplním podle toho co je v navodě tak mi to nefunguje když zkouším odesílat mms tak mi to napíše že se nemůže z neznámých důvodů připojit.tak nevim co dělám špatně. jinak volat a psát sms mi jde funguje všechno až na to nastaveni mms.ale moc děkuji za pomoc zkusím to ještě nějak vyřešit.

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Mozna blbe ctu, ale zeptam se znovu: datove a faxove sluzby jsou povoleny a nejaky datovy tarif aktivovan? Overeno to dnes/vcera na infolince operatora?
    A k tomu nastaveni-pred pokusem o pripojeni zkus udelat restart/soft reset.
    Jasne, navod je pro jine pda, takze to mozna bude chtit trosku improvizovat a hlavne pro jistotu prekontrolovat.

EDIT
    Nebo pžijď v sobotu na sraz, někdo se ti na to může kouknout, pokud se to nebude stále dařit.

Podobná témata

1. Windows Mobile 6.5 ENG pro ETEN Glofiish X800
    Od Zdenek Malinsky v sekci Glofiish X9xx, X8xx
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 13-02-2010, 13:38
  2. Nastavení defaultní klávesnice na X800
    Od Grub_ce4you v sekci Glofiish X9xx, X8xx
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 04-09-2008, 13:50
  3. Eten X800 - vyuziti predni kamery
    Od katowano v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 21-02-2008, 11:06
  4. Eten X500+ nebo Eten X800 nebo HP iPAQ 610c
    Od Ismy v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 21-09-2007, 07:32