Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Soft. nahrada za hw. ON-OFF

sinco_ce4you (229)|8.7.2010 09:12
Shanim nejakou dobu program ktery by umel vypnout pristroj misto toho horniho tl. na HTC Diamond. Zkusil jsem jednu app, ale u te zhasl jen displej, a ja jsem nechtene pri zmacknuti tl. telefonku nechtene volal. Pokud vypnu pda tim tlacitkem nahore, jsou neaktivni i tlacitka pod displejem. Coz potrebuji. A k tomu by se hodilo, pri zasunuti stylusu by pda mohlo taky vypnout. Setrim to tl. co je nahore. Nevidrzi vecne. Tedy to ani ten telefon. :) Dekuji
tomsoft (2734)|8.7.2010 09:14
Myslíš vypnout jako uspat nebo zcela vypnout ?
Jestli upsat, tak jako krátký stisk toho OFF tlačítka, tak tohle umí třeba S2U2 a umí to i s tím stylusem....
sinco_ce4you (229)|8.7.2010 09:19
Uspat. S2U2 je moc softwarove obsahla app. Neco jednodusiho by nebylo. Ja jsem s S2U2 na starsim pda problem nemel. Ale nekteri uzivatele hlasily ze po nainstalovani mely s necim problemy. Nevim jak korektne se bude chovat na D2. Asi bez problemu.
tomsoft (2734)|8.7.2010 09:27
Někteří hlásili ... takže to se to pak teda nesmí asi používat, když to někteří hlásili :)
Na nových zařízeních to funguje, vše záleží jak se nastaví, můžeš používat jen to, co potřebuješ, vše ostatní bude vypnuté.
Já na takové řeči nedám a vše si sám vyzkouším. Ono to může někomu dělat problém s kombibací jiného SW, ROM, PDA atd...
Jinak na XDA by jsi našel i další podobné programy.
sinco_ce4you (229)|8.7.2010 10:08
Dik Tomsofte za trpelivost. Mam D2 tak 14 dni a seznamuji se se Sense 2.5 a hledam co mi uzitecneho schazi. XDA samo znam, ale moje anglictina je na urovni nizsiho prvniho stupne ZS.:)) Uz jsem pres google translator psal dotaz na XDA ohledne maleho pisma pri psani sms v HTC sms editoru. Bud jsemna svete jediny co ma ten problem, a nebo google tranlator to prelozil nejak divne. No nevim. A hledat neco na XDA, to budu met co delat, abych to do podzimu stihl. Pokud bych te mohl poprosit, az bude cas, se tam podivat. A trosku me postrcit dopredu. Velmi bych ti byl vdecen.
¨
Edit. nejaka app by byla lepsi. Pres Co0kie's Home Tab bych si do jednoho policka sense hodil zastupce. A palcem bych tupnul na zastupce a uspal pda. Na to horni tlacitko se blbe dostavam kdyz drzim pda pravou rukou. Nerad bych aby mi tel. upadl na zem.
tomsoft (2734)|8.7.2010 10:26
Já si teď přesně nevpomínám, ale součástí (nebo se to dá doinstalovat) Sense 2.5 je CookieHomeTab a ten pomocí CHT editoru, tam má nějaký vlastní zamykátko a uspávatko.... myslím. Takže by jsi to mohl mít v ROMce. Popřípadě se podívej sem nebo sem
Programů na tohle je celkem dost....
sinco_ce4you (229)|8.7.2010 12:04
V Co0kie's Home Tab je polozka zobrazit odemikaci tla. na plochu. Myslel jsem za to ze tim tl. by to mohlo jit i zamnkout, a pribude to na plose v sense. Po probuzeni pda se mi ukaze posuvne odemceni pda. Tak jsem polozku v nastaveni deaktivoval a opet restartoval. Jenze ouvej. Ted to chce pri kaznym probuzeni pda ukaze posuvne zamykatko. A musim pda odemcit. Polozka je deaktivovana a stejne zamykatko funguje po svem.
tomsoft (2734)|8.7.2010 12:10
No tak to je smůla.... nekvalitní SW :)
A když teď stiskneš OFF, tak se po probuzení stane co? Je to zamčené?
Pokud stisknu OFF a pak to probudím, musí to být přece zamčené, protože když máš PDA v kapse nebo pouzdře, tak se ti to OFF tlačítko může stisknout a tím bys pak měl vše odemčené, takhle to zůstane pořád zamčené a až posuvník to odemkne, takhle to má fungovat.
Jestli to nechceš, tak v \Windows\Start Up\ (Windows\Po Spuštění) bude nějaký zástupce ....LOCK tak ho vyhoď a restartuj.
sinco_ce4you (229)|8.7.2010 12:19
Pokud uspim hornim tl. pda tak je plocha a tl. mrtva. Na nic nereaguje. Po dalsim stl. ze pda probudi. Ted se pda probudi a ukaze se zamek. Pokud vytahnu stylus nabehne hned plocha.
tomsoft (2734)|8.7.2010 12:34
No, tak to je OK, takhle to má ale fungovat. Opravdu není moc vhodné aby se po stisku OFF tlačítko PDA úplně odemklo.
S2U2 funguje stejně, ale to má svůj vlastní zámek, kde se ještě zobrazují další informace.
sinco_ce4you (229)|8.7.2010 13:10
Kazdemu podle gusta. Kdyz probudim pda, tak me zdrzuje ze musim pda odemknout. A taky proc ho nemit hned odemceny. Spustil jsem memmaid a v polozce po spusteni byl zamek v seznamu a byl neaktivni. Tak jsem ho se seznamu smazal. Provedl restart a pda funguje jak predtim, po probuzeni uz nemusim odemykat zarizeni. Takhle jsem mel to nastaveno S2U2 i na starem pda.
Dobry by bylo uspani pda pres senzor pohybu. Kdo zna at sem napise nejaky nazev programku. Pak se to muze locknout, at s toho neni stostrankovy pribeh.
sinco_ce4you (229)|9.7.2010 00:12
Tak jsem prunbul na zdejsi radu S2U2 ale to jsem musel odemykat zarizeni. Coz nechci. Dale PssHutXP. Nekolikrat se pda uspalo v pohode. Ale z toho jsem tupnul na uspani a chvilku trvalo nez povel provedl. A probuzeni bylo vetsinou okamzite. Obcas ale trvalo nez se pda probralo. Takze taky o nicem. Nic jineho jsem nenasel.
sinco_ce4you (229)|13.7.2010 09:20
Tak jsem nasel xdaShutdown, jsou k tomu i skiny takze je mozne zmenit velikost soft. tl. A funguje bez problemu.