Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: Nova ROM pro HTC HD mini

Nováček
    Registrace
    Jul 2010

Už jste někdo otestoval novou ROM pro HTC HD mini? Je tam něco co stojí novou ROM použít?
    ROM na HCT.com
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Nov 2009

Už jste ji tedy někdo nahodil? Já jo, všechno v pohodě, žádný problémy (ani vypadávání hovoru, jak se tu někde řeší v jiném topicu).

Jen mám dotaz, jestli tu ROMku už někdo máte, máte jí v češtině? Já totiž ne, a za boha si nemůžu vybavit, jestli jsem měl v ČJ i tu původní ROMku. Jelikož jsem tu novou nahrával asi 5 min. po koupi a teď fakt nevím.

Každopádně jsem nahrával Eastern Europe verzi, ale mám to defaultně anglicky a nikde v menu jsem nenašel položku na měnění jazyka...

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

ZDravím!
    ROMka je v pohodě, mě vyřešila notofikace pro příchozí zprávy.

Češtinu najdeš tady, ale je potřeba ještě jeden hard reset, bohužel. Pokud máš správný type number.
    http://www.sunnysoft.cz/htc/

Nováček
    Registrace
    Sep 2010

ahoj mam problem. stahnul jsem si ROM a ceskou lokalizaci ze Sunnysoft, nainstaloval romku pak aktualizaci dal Hard reset... ale cestina ani vyber jazyka mi nenaskocil nevite co stim? diky

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

nainstalovat cestinu znova a nedelat HR. HR ti vsechno smaze, i tu cestinu... ta se neuklada do ROM

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2007

To co píšeš již dlouho při instalaci oficiálního instalačního balíčku lokalizace Sunnysoftu neplatí.
    Konkrétně i v tomto případě se lokalizace zapisuje přímo do ROM paměti zařízení! To znamená, že se nesmaže po provedení Hard Resetu!

Starousedlík SMob Avatar uživatele tomsoft
    Registrace
    Apr 2008

Mohu jen potvrdit...
    Lokalizační balíček např. pro HD funguje úplně stejně, navíc je to na jejich webu i napsáno...
    "Po instalaci lokalizace, provést HR"
    Ovšem musí jít o opravdovou lokalizaci. Na webu se dá sehnat spoustu CABů, které lokalizují OS, ale to je zcela něco jiného, tak pozor na to

Podobná témata

1. Cestina na HD mini
    Od bkf1_ce4you v sekci HD mini
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 20-05-2010, 19:03
  2. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 26-02-2010, 16:51
  3. Opera Mini 4.1
    Od Martin Ráž Hoch v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 42
    Poslední příspěvek: 18-01-2009, 11:40