Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nova ROM pro HTC HD mini

hansolo (1)|7.7.2010 13:46
Už jste někdo otestoval novou ROM pro HTC HD mini? Je tam něco co stojí novou ROM použít?
ROM na HCT.com
Grafic (2)|23.7.2010 18:52
Už jste ji tedy někdo nahodil? Já jo, všechno v pohodě, žádný problémy (ani vypadávání hovoru, jak se tu někde řeší v jiném topicu).

Jen mám dotaz, jestli tu ROMku už někdo máte, máte jí v češtině? Já totiž ne, a za boha si nemůžu vybavit, jestli jsem měl v ČJ i tu původní ROMku. Jelikož jsem tu novou nahrával asi 5 min. po koupi a teď fakt nevím.

Každopádně jsem nahrával Eastern Europe verzi, ale mám to defaultně anglicky a nikde v menu jsem nenašel položku na měnění jazyka...
EarlGrey_ce4you (15)|23.7.2010 20:32
ZDravím!
ROMka je v pohodě, mě vyřešila notofikace pro příchozí zprávy.

Češtinu najdeš tady, ale je potřeba ještě jeden hard reset, bohužel. Pokud máš správný type number.
http://www.sunnysoft.cz/htc/
hanny (1)|20.9.2010 17:57
ahoj mam problem. stahnul jsem si ROM a ceskou lokalizaci ze Sunnysoft, nainstaloval romku pak aktualizaci dal Hard reset... ale cestina ani vyber jazyka mi nenaskocil nevite co stim? diky
Mike8748_ce4you (9)|24.9.2010 15:29
nainstalovat cestinu znova a nedelat HR. HR ti vsechno smaze, i tu cestinu... ta se neuklada do ROM
bjirka (380)|24.9.2010 18:12
To co píšeš již dlouho při instalaci oficiálního instalačního balíčku lokalizace Sunnysoftu neplatí.
Konkrétně i v tomto případě se lokalizace zapisuje přímo do ROM paměti zařízení! To znamená, že se nesmaže po provedení Hard Resetu!
tomsoft (2734)|24.9.2010 20:31
Mohu jen potvrdit...
Lokalizační balíček např. pro HD funguje úplně stejně, navíc je to na jejich webu i napsáno...
"Po instalaci lokalizace, provést HR"
Ovšem musí jít o opravdovou lokalizaci. Na webu se dá sehnat spoustu CABů, které lokalizují OS, ale to je zcela něco jiného, tak pozor na to :)