Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

kovové pouzdro na MDA

solory (201)|17.8.2004 22:32
tak jsem si, díky ochotě jednoho z přispěvatelů tohoto fóra, pořídil kovové pouzro od proporty na mé MDA1. Objednáno ve čtvrtek, dorazilo v úterý jako obyč. psaní, cena 1200Kč. je vyrobeno ze dvou kusů lehké slitiny. vložit MDA do pouzdra není problém, ale vytáhnout jej zpět, to už dá zabrat. částečně za to může vystlání vnitřku pouzdra ale hlavně zarázka, která zapadne do místa k uchycení přídavné baterie. MDA opravdu nevypadne a to jsem s ním cloumal jak to jen šlo. (za půl hodiny krkolomných kousků nevypadlo, jen díky hladkému povrchu povrchu pouzdra mi vyklouzlo celé ale naštěstí se nic nestalo) pomocí šroubu (3mm uvnitř pouzdra je mosazná matka) se dá připevnit klip a díky zobáčku neuteče ani z pásku kalhot. Hlavní nedostatek - nemá dírku na soft reset - vyvrtána vlastní. Zpracování pouzdra mně docela překvapilo, v této cenové kategorii jsem čekal dokonale dočištěné hrany a naprosto přesné slícování, ale není to na závadu používání, jen jsem puňta. pouzro za ty prachy stojí, opravdu chrání to hlavní - displej, nedojde k poškrábání MDA, konečně se nebojím sednout do auta a nepřemýšlet jak.
00024495_DSCI0002_wu2T.jpg
solory (201)|17.8.2004 22:38
ta matka v pouzdře je mosazná, za překlep se omlouvám, ještě jsem zapoměl dodat, že zajištění dvířek je pomocí zobáčku na dvířkách a platsové zarážky na straně protilehlé (po ošoupání stačí přihnout zobáček)
Miloš Strouhal (3997)|18.8.2004 00:24
[QUOTE="solory"]ta matka v pouzdře je mosazná, za překlep se omlouvám..[/QUOTE]

..když koukneš na svuj příspěvek po "odeslání",v pravém rohu nahoře najdeš tlačítko "upravit"...:D
..na něj stačí kliknout,a můžeš své překlepy snadno odstranit..;)
Bud_Bundy (116)|18.8.2004 13:25
Jestli se nepletu tak pouzdro InnoPocket má oproti tomu od Proporty i dírku na soft reset. Zvažuji jeho pořízení, ale nemám vůbec zkušenosti s nakupováním na zahraničním Internetu. V Čechách to používám velice často, ale to nemusím nikam psát číslo karty, což se mi rozhodně nechce.
paveluh_ce4you (300)|18.8.2004 13:34
Taky bych si chtěl objednat kovové pouzdro na MDA II ale taky nemám chut někam dávat číslo karty. Nenašel by se někdo kdo by byl ochoten pouzdro objednat?

Díííky:)
solory (201)|18.8.2004 14:35
na www.AHmobile.cz ochotni byli, ale využil jsem jiné rychlejší nabídky. zkuste tam napsat, určitě jsou schopni i ochotni to objednat, už nemusí psát na proportu, jestli to pošlou do ČR, protože to došlo a nejen mne.
Bud_Bundy (116)|19.8.2004 14:35
Tak jsem se rozhodl, že to risknu a objednám si to sám z innopocket.com, protože prý jednak tohle pouzdro netlumí signál jako proporta, ale hlavně má pro mě užitečnou věc a to držák na dvě simky. Ale za boha se mi nepodařilo přihlásit, pořád mi to hlasí chybu.
[CODE]Microsoft VBScript compilation error '800a0411'

Name redefined

D:\WWWROOT\INNO2004\WEB\../include/constants.asp, line 5

Const dbConnection = "Provider=MSDASQL.1;Persist Security Info=False;User ID=;password=;Extended Properties=""DRIVER=SQL Server;SERVER=127.0.0.1;UID=sa;DATABASE=inno2004b;Network=DBMSSOCN;Address=127.0.0.1,1433"";"
------^
[/CODE]
null (0)|11.10.2004 14:27
Prosím,kdo prodává pouzdro na MDAI,zavolejte na tel:777037769.
Nebo kde se dá obědnat.Děkuji Lenka Plassová:?:
PayasPiranhas (24)|11.10.2004 14:53
koukam, ze ta hlaska chyby v DB je mazec ....
zobrazene IDUsera i heslo .... hmmm

duvera v zabezpeceni serveru a DB .... urcite jim poslu nejake sve osobni udaje :no:
reditel_ce4you (206)|11.10.2004 18:38
Nikomu nedoporučuji z Innopocket(Hong kong) něco objednávat. Již půl roku u nich mám objednané i zaplacené kovové pouzdro. Po několikanásobné urgenci a komunikaci s nějakým Bennem jsem to vzdal. Pouzdro už asi neuvidím a peníze také ne Naproti tomu z Proporty přišlo za dva dny a žádné odstínění signálu (jak zde bylo avizováno) se nekonalo :-)
Bud_Bundy (116)|12.10.2004 07:01
heslo je kodovane, a login je jen poradi, takze skutecny login a heslo tam neni ... stejne jsem tenhle login uz zrusil
Bud_Bundy (116)|12.10.2004 07:02
[QUOTE="reditel"]Nikomu nedoporučuji z Innopocket(Hong kong) něco objednávat. Již půl roku u nich mám objednané i zaplacené kovové pouzdro. Po několikanásobné urgenci a komunikaci s nějakým Bennem jsem to vzdal. Pouzdro už asi neuvidím a peníze také ne Naproti tomu z Proporty přišlo za dva dny a žádné odstínění signálu (jak zde bylo avizováno) se nekonalo :-)[/QUOTE]
Objednal jsem bez problemu a doslo behem sesti pracovnich dni.
jirka masek (3)|27.10.2004 17:49
jestli napíše někdo své udaje,jako jméno nebo tel.tak do toho ti nic neni,nejsme na chatu mezi pubertákama,nebo snad jo?Potřeboval bych kontakt na někoho ,kdo muže obědnat kovové poudro na MDAI,nebo kdo je prodává.Děkuji
hybo (3107)|29.10.2004 15:04
Napiste mi, budeme objednavat pro par zakazniku special objdnavky.
hrtak_ce4you (314)|29.10.2004 19:58
A cena je znama? ;)
reditel_ce4you (206)|30.10.2004 12:44
Provedl jsem testovani kovoveho pouzdra na odstineni signalu. Vysledkem je fakt, ze kovove pouzdro vam snizi prijem signalu o polovinu. Ve meste to jeste neni tak patrne. Jakmile, ale vyjedete autem za mesto, radeji netelefonujte. Zkousel jsem projet stejnou trasu s MDA2 v pouzdre i bez pouzdra. V pozdre Vam signal kazdou chvilku vypadne. Naopak bez pouzdra muzete vesele telefonovat. Protoze hodne cestuji, musel jsem se tedy chte, nechte vratit k puvodnimu kozenemu pouzdru, ktere timto nesvarem netrpi :-(
Pro nevericne Tomase :-) odkazuji na clanek o Faradayove kleci uverejnenem na serveru mobilmania.cz
Miloš Strouhal (3997)|30.10.2004 14:42
Já tomu i věřim..;) Fyziku nám ve škole drtili do hlavy hooodně moc.. Jen možná to odstínění u některých pouzder není tak kritické,bude asi hodně záležet na přesném složení toho materiálu.. Kdo ví.. Tak hrozně rád bych si už dávno koupil nějaké krásné-kovové pouzdro! Jenže nemůžu,nevejde se tam záložní baterie,kdežto do koženého se naprosto s přehledem vejde,a člověk ani nepozná,že tam je..:)
hybo (3107)|31.10.2004 16:11
[QUOTE="hrtak"][QUOTE="hybo"]Napiste mi, budeme objednavat pro par zakazniku special objdnavky.[/QUOTE]

a cena je znama? ;) [/QUOTE]

Zatim ne, zalezi na poctu zajemcu :-)
solory (201)|2.11.2004 18:10
na MDA1(anténa venku) je kovové pouzdro bez újmy na signálu (proporta). mám jej už dva měsíce a bez nejmenších problémů. mám oskara a na nokii vypadával signál v obýváku, na siemensu je z hrůzou jeden díleček na MDA taky a při volání nemám větší problémy, dokonce i GPRS a to je prý choulostivé. u MDA2 je situace asi jiná - nemá anténu venku. v pouzdru mi ale MDA spadlo s originálem sponou, páš se při používání vytočil pojistný šroubek a celé to slítlo pod kočárek , otevřelo se a ještě jsem si šlápnul na zadní stranu a MDA přitlačil k zemi. MDA přežilo, kryt je značně omačkán na místě kamínků ale vše šlo vyrovnat. takže po koupi doporučuju při používání orig. klipu ten šroubek před zašroubováním namazat sekundovým lepidlem a zašroubovat (již drží) a nebo často kontrolovat dotažení.
Miloš Strouhal (3997)|2.11.2004 18:50
Mam doma vrak z MDA1, tedy je tam odpálená deska flešováním, a rozmlácený displej. Pokud by byl v lepším stavu obal, než je teď ten tvůj, můžu ti jej darovat, pomůže-li ti to ke štěstí.. ;)
solory (201)|5.11.2004 18:31
to by bylo opravdu milé. Jestli nabídka stále platí (poštovné hradím) tak sem s ním.
Miloš Strouhal (3997)|5.11.2004 18:40
Ok, je tvůj, včetně nějakých těch náhradních dílů atp.. Repračky, tlačítka, pošlu vše co mam..:)
jirka masek (3)|5.11.2004 19:40
Prosím,nemá někdo zadní kryt na MDA I.Praskl mi u anteny a vypadává anténa
Miloš Strouhal (3997)|5.11.2004 20:28
Já už nemam nic na MDA1. Teď už mam zas jen náhradní díly na MDA2.Zkus si dát inzerát do sekce bazar.. Tady asi na nikoho už nenatrefíš. Ps: nebo zkus nějaké hodně dobré lepidlo, mohlo by to pomoci..;) Mě kdysi pomohlo vyřešit stejný problém co máš ty.. Ale měl jsem to prasklé jen zlehka..:yes:
jirka masek (3)|5.11.2004 20:46
Myslel jsem na to,ale potom už nikdy nesundám zadní kryt.Nic jiného mi asi nezbívá. Dík za radu
;)
Kato_ce4you (970)|26.6.2005 22:19
Cau, takze zase mam par dotazu - ovsem ohledne MDA II:
1. Pomuze trochu ochranit kovove pouzdro MDA proti pripadnemu padu? Kdyz se tak divam, tak rohy jsou nekryte a to se mi moc nezamlouva :( A nepredpokladam, ze by to melo nejaky vyznamejsi vliv na pripadne ne/rozbiti displeje.
2. Jak je to teda s tim signalem? Opravdu to zhorai prijem signalu az tak razantne?
3. Jake kovove pouzdro vybrat? Nasel jsem vicemene jen tri firmy, ktere ho delaji - InnoPocket, Proporta a od SmartAX ze stranek shop.palmpc.cz, ale tem zrovna ted nejak nefunguji stranky... Ktere z nich vybrat? To od Proporty snad ani nema poutko, takze me nezajima a zbyva mi pouze InnoPocket vs. SmartAX - pro SmartAX hovori to, ze obchod je z CZ, ale tolik se mi nelibi.. (treba je to jen diky tem fotkam a ve skutecnosti vypada fajn). Takze nejake navrhy, kde jinde by se jeste dalo nejake kovove pouzdro sehnat?
4. Pokud nedoporucujete kovove pouzdro - existuje nejakej, kam by se dal dat stylus bokem? Prece jenom mi v tom MDAcku nejak moc nedrzi :?
5. Nejakej uplne jinej tip nebo postreh?!

Diky