Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC TyTn II - záloha kontaktů

radim73 (6)|6.7.2010 14:37
Řeším problém, jak stáhnout a zálohovat všechny kontakty z telefonu. Jde to provést i přesto, že mám poškozený display a s telefonem nemohu pracovat-nic na něm nevidím. Lze tyto kontakty přenést do Symbianu?
Zdenek Malinsky (9781)|6.7.2010 15:00
Lze obé, ale pro přesnější odpověď by to chtělo doplnit.
1. To jsi po celou dobu používání PDA nezálohoval ani nesynchronizoval?
2. Chceš opravit displej a PDA dále používat nebo se ho chceš zbavit?
3. Exchange server, Gmail, Hotmail, MyPhone pravděpodobně nepoužívíš, že?

radim73 (6)|7.7.2010 06:46
ahoj, synchronizoval jsem, ale kontakty mi stáhnout nešly. Chci se toho křápu zbavit, takže do opravy, pokud to nebude nutné, se pouštět nechci. Zbytečné finance. Ty aplikace nepoužívám a nepřipojuji se na ně. Na ten Symbian se ptám, protože jdu do Nokie E72. Pokud jsi mi schopen poradit, pokud možno polopaticky. dík
zivan (615)|7.7.2010 07:53
Pripoji se s ActiveSync, kdyz ho pripojis k PC?

Pokud ano, tak by mela projit instalace MyMobileru a pak ovladat mobil z PC.
radim73 (6)|7.7.2010 20:02
TELEFON jsem synchronizoval, takže se do něho připojím, ale mymobile má problém se nainstalovat. Zkouší se připojit, ale nic. Když chci synchr. kontakty, tak mi to napoví, že nemám nainstal. outlook.
zivan (615)|7.7.2010 23:47
Zvlastni, rano jsem to zkousel a MyMobiler se nainstaloval z PC do mobilu bez potreby nejakeho zasahu (na Xperii). Existuje i nejaky starsi pridavek primo do ActiveSync, jen ho ted nemuzu najit.

Edit:
Pripadne jednoduse stahnout trial verzi Office (2007 Standard obsahuje i Outlook), udelat synchronizaci a kontakty z Outlooku zalohovat. Nebo ho pripojit k jinemu PC s ActiveSync a Outlookem.
radim73 (6)|8.7.2010 06:51
stáhnul jsem mymob. na plochu, spustil, ale když se snažil připojit k mobilu, nikdy se to nepovedlo. Objeví se hláška, please wait, Installing mymobiler on your mobile now. Pak se objeví, že program remote mobile module přestal pracovat a je konec.
baron_cz (74)|8.7.2010 20:53
A jakou verzi MyMobiler zkoušíš. Já používám starší 1.23, protože co jsi vzpomínám, tak novější verze 1.25 mi na Polarisu také nefungovala. Tak možná vyzkoušet starší verzi.
radim73 (6)|8.7.2010 21:28
no, já si myslí, že pokud mi nejde display na mobilu, tak jsem v háji, protože ty aplikace asi musím přijmout nebo potvrdit. Nebo se mýlím?
zivan (615)|8.7.2010 21:50
Na moji Xperii X1 jsem MyMobiler dostal bez jakehokoliv potvrzovani na mobilu. Pokud dela posledni verze problem s TyTn II, tak zkus urcite i tu starsi.

Pokud to nepujde, tak se da zkusit dalsi moznost...mela by jit spustit jakakoliv aplikace pri vlozeni SD karty.
radim73 (6)|9.7.2010 06:47
nedaří se připojit ani se starou verzí. Nechápo to s tou SD kartou. Mohl bys mi to vysvětlit? dík
zivan (615)|9.7.2010 09:46
Popisoval jsem to v breznu, pri vlozeni karty by se mel spoustet soubor "2577\autorun.exe"
špatný align displaye-záloha kontaktů

Ty mas proti HD vyhodu v tom, ze se ti mobil pripoji k AS a mas na nem HW tlacitka.