Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 18 z 18 PrvníPrvní ... 8161718
Zobrazené výsledky: 256 až 263 z 263

Téma: Prvních 60 minut s FSC Pocket LOOX 7xx v ruce

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Včera jsem zkoušel Remonte od Vita funguje mi to, ale jen tak do 3 m což mi nevyhovuje.( Je to asi specifické jak u kterého zařízení - v mém případě televizor SONY
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Citace Původně odesláno od seba
    Včera jsem zkoušel Remonte od Vita funguje mi to, ale jen tak do 3 m což mi nevyhovuje.( Je to asi specifické jak u kterého zařízení - v mém případě televizor SONY
    Presne, TV mi obecne chodi jen na kratkou vzdalenost kdezto DVD muzu ovladat i od sousedu A oboje je to JVC...

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Citace Původně odesláno od geox
    Tohle PDA si chci koupit a prehravani videa je pro me celkem dulezite, mohl by jsi mi rict, jakym programem jsi to video prehraval (ten standardni co byl ve windows?) Bylo to avi (divx?) nebo mpg? Jake to bylo rozliseni (nebylo mensi nebo vetsi nez fyzicke rozliseni 640x480)?
    BetaPlayer je super, na home page je i encoder, takze si s tim muzete pohrat a upravit si stolni verze filmu, sirokouhly film bude mit malokdy na vysku 480. Ale co tu nekteri ctenari psali, tak pri rozumnem bitrate zchroupe i 700MB film (netestovano).

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Zkousel jsem 700 MB avi primo na kartu a slo to jak po masle.Detem nahravam pomci Pocket DVD studio pohadky Loox 720 se jim libi vic nez televize vcera konkretne 200MB absolutne bez problemu.Jdou nastavit jazyky,titulky velikost i rozliseni. Vse prehravam na Beta player.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Ja jsem zkoušel nahrát do looxíka šreka přímo co mám v PC a nějak mi nestíhal při rychlejších pohybech.Obraz a zvuk byl posunut.Pouštěl jsem to take v Beta Playeru.Teď zkouším změnit rozlišení videa v počítači.Našel jsem na netu nějaké kodeky,ale potřebuji je,když mi jdou v pda pustit filmy?Nebo to pak zrychlí video?

Nováček
    Registrace
    Oct 2004

Zhrnu své zkušenosti s videem.
    Nejdřív jsem zkoušel wma, pak mpeg a ankonec DIVx a DIVx přehrávač a VirtualSub. Vše s problémama. Buď byl ujetej zvuk, nebo se mi obraz rozsypal, nebo se to trhalo. Až na popud reakce výše jsem stáhnul po Betaplayeru a DIVx kodeku ze stejné stránky a byl jsem v šoku. Komprimace v češtině a úplně bez problémů (jak pro blbý - na jak VirtualDub) a výsledek absolutně perfektní. Malý soubor, výborná kvalita, zvuk OK. Prostě ... Díky BETO ! :-))))

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

To video jsi upravoval tím PocketDivXEncoredem? V jakém rozlišení ti to jelo? Nechal jsi 640x480, nebo jsi zmenšoval? Nezkoušel jsi třeba rozlišení 320x240 v Betaplayeru ¨"roztáhnout" na celou obrazovku? Jak by to vypadalo.
    Jirka

Nováček
    Registrace
    Oct 2004

Ano přesně tak. Nechal jsem to udělat pro QVGA rozliseni (ta ikona HP iPAWQ h1930) a v betaplayeru se to roztahuje na fullscreen. Uplně v pohodě )
    640x480 je zbytečnej luxus a žrout místa na kartě i operační paměti :-)

Strana 18 z 18 PrvníPrvní ... 8161718

Podobná témata

1. Prvních 60 minut s HP iPAQ hw6500 v ruce
    Od Pavel Koza v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 48
    Poslední příspěvek: 02-01-2006, 01:01
  2. Prvních 60 minut s HP iPAQ rx1950 v ruce
    Od Pavel Koza v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 05-11-2005, 13:20
  3. Prvních 60 minut s T-Mobile MDA Compact v ruce