Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

neohlaseni mms

kubislav_ce4you (11)|27.6.2010 22:57
poradite prosim? nedozvim se, ze mi prisla mms. myslim, ze to po nejakem experimentovani s ruznymi shelly a cookietaby nekam zmizelo a po hardresetu, ktery jsem musel ucicnit, protoze telefon zcela kleknul, se uz neobejvilo.diky
Zdenek Malinsky (9781)|27.6.2010 23:04
Pane doktore, vy jste se v tom zase vrtal, co?
No, dle toho, co píšeš, by asi bylo nejrozumnější a nejrychlejší udělat hard reset a pak čistou instalaci.
Samozřejmě před tím vyexportovat nastavení funkčních programů, ruční zazálohování dat a synchronizace PIM.
DD_ (331)|28.6.2010 09:23
No ja mam pocit ze pise ze udelal Hard Reset a notofikace na prichozi MMS mu stale nefunguji. Otazkou je jestli po hard resetu delal ci nedelal nejakou obnovu dat ze zalohy.
Zdenek Malinsky (9781)|28.6.2010 10:47
Nedělat obnovu ze zálohy, ale čistou instalaci. Pak si jen to správné upozornění nastavit.
kubislav_ce4you (11)|3.7.2010 21:24
hard reset opravdu byl, cetli jste spravne, az na vyjimky :) ale asi jsem taky po resetu neb nikde nevidim, kde se vubec ta oznameni daji nastavit, vim, kde sms, dokonce i selhani odeslani mms, ale prijeti mms bohuzel. phone je po ciste instalaci. dekuji
Mildík_oldd (32)|15.7.2010 14:39
Mám HTC HD2 s ROM 1.66 a musím konstatovat, že i v mém Leoškovi chybí možnost nastavení zvuku na došlou MMS. Lze nastavit pouze novou zprávu (pošta mailová) a nová zpráva SMS. V mém druhém přístroji HTC Touch HD přitom bez problému mohu nastavit i došlou MMS. Leošek je v tomto směru 2 kroky vzad. Nevím, zda je to chyba počeštění či ROM, ale nastavení SMS na HD2 ROM 1,66 skutečně chybí.