Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Orig. stojanek na HTC Touch Pro 2

Wesly_ce4you (5)|27.6.2010 20:36
Jsem majitelem HTC TP2 neco kolem mesice a strasne me u PC stvalo porad koukat na rovny stul kde mam mobil polozeny. Proto jsem se rozhodnul zhotovit orginalni stojanek ktery me nestal ani KORUNU, jen trochu sikovnosti, kus kartonu z krabice a zbytek tapety :)
Nechtel jsem kupovat drahe stojanky kdyz tenhle je zadarmo...

Pridavam par obrazku:





Byl bych rad kdyby ste se taky nekdo pochlubil necim takovym...
mistm (477)|27.6.2010 21:32
pekne provedene :-)
Zdenek Malinsky (9781)|27.6.2010 23:07
SDPV? Jj, Přemek s Bédou by měli radost :yes:
tombik_ce4you (116)|28.6.2010 01:59
Pekne a myslim ze i ohleduplnejsi k telefonu nez drzaky dostupne v sunnysoftu (vzdycky mam trochu strach kdyz vidim jak se to zaklinuje mezi display a klavesnici)....

Je to trochu OT, ale vzpominam vzdycky na tuhle fotku:


Nejaky sikula si vyrobil dock z krabice od telefonu :) Je fakt ze ta od diamonda k tomu primo vyzyvala, jinak jsou i jine varianty ale nechci to tu zanaset, kdyztak Google: DIY craddle HTC
Wesly_ce4you (5)|28.6.2010 07:40
diky za kladne komentare :)
Prave fotkou nad mym prispevkem jsem se nechal trosku inspirovat, ale moc se mi to nelibilo, takovej ctverec, no kazdej ma na to jiny pohled...
Sani (68)|28.6.2010 15:07
Pridavam jedno moje riesenie:


Je univerzalne... ja ho uz pouzivam od cias SDA-cka, cez E-TEN, az po dnesne HTC TP2. Niet nic jednoduchsie, ako si prisposobit rozmer aj priestor pre konektor... Dokonca aj sklon je plne variabilny (samozrejme su iste limity vzhladom na stabilitu celeho "kompletu" ;) )
tombik_ce4you (116)|29.6.2010 21:05
Hmm tak ta dratenka se mi fakt libi! :-) Je to povedeny postapo design :)

Konektor pripojujes rucne? Nebo vzdy ten ktery zrovna potrebujes nejakym zpusobem pridelas tak aby sel telefon usadit jednou rukou?
Sani (68)|29.6.2010 22:52
Konektor pripajam rucne... Oni tie USB idu dost "ztuha" takze pri "hmotnotnosti" konstrukcie, by to jednou rukou aj tak velmi neslo...

No HTC TP2 ma vyhodu, ze konektor je v centralnej casti spodnej hrany... takze kabel vedie centralnou castou a nie je problem aj rychlo prijat hovor, bez odpojenia... Zdvihnutim telefonu, skratka cely "stojan" sklzne po kabliku :-)

Nie je to nic elegantne do manazerskej kancelarie, ale na stol programatora maximalne funkcne :-)
tombik_ce4you (116)|2.7.2010 00:33
TO je jasne, ja bych mozna neco podobneho poridil pro budouci telefon (k TP2 mam koupenou). Ale hlavni duvod pro kolibku je pro me lenost smatrat a zastrkovat kablik :D