Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ebooks

graver (22)|27.6.2010 15:14
Doporučte prosím sw na čtení ebooks (pdb, prc) na Omnii II s WM6.5 (může být i placený). MS Reader na WM6.5 nefunguje, zkoušel jsem Mobipocket, eReader, Fredu, iSilo... - bohužel už většinou discontinued aplikace s různými problémy při funkci či zobrazování.
Zdenek Malinsky (9781)|27.6.2010 15:32
Zkus Haali Reader, AllReader+, AllReader Light, µBook

graver (22)|27.6.2010 18:56
Haali má problém s fontem - diakritika se zobrzuje v azbuce a nevím, jak instalovat správný font. ureader neumí pdb, allreader lite jsem nenašel.
tombik_ce4you (116)|27.6.2010 19:02
Co je za problem s mobipocket readerem? Otaceni stranek klepanim na stranu displaye?

Jinak se taky obavam ze casem budu muset resit. Vim ze mobipocket konci a ac to funguje na TP2 zatim ok, tak se bojim co v budoucnu na dalsich zarizenich :-( Vsechny knihy mam v mobipocket PRC
graver (22)|27.6.2010 20:23
Mobipocket mi prostě na tomhle zařízení nefunguje. Nezobrazuje seznam titulů (pouze položku pod kurzorem), nereaguje na volby z menu... Už je to stará věc, hodně dlouho nevyvíjená.
Zdenek Malinsky (9781)|27.6.2010 21:46
Tak snad změnit font není velký problém, ne?
Přinejmenším zastřízliva.....;)
graver (22)|28.6.2010 09:09
Změnit font problém není (ostatně je tam jen Tahoma a Courier New), ale to nic neřeší. Nakonec jsem si nějak pohrál s Encoding a CZ znaky to zobrazuje ok. Zase je tam problém s některými symboly, ale to už zkousnu. V Haali jsem bohužel nenašel jinou možnost listování, než na hw tlačítka, což je u Omnie II dost výzva.