Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Synchronizace s Outlok 2007

Michal Fejk (3)|26.6.2010 21:06
Žádám o radu,
na PC mám Windows 7 a Outlok 2007 . Na smartphone mám Windows Mobile 6.5.3. Když chci nastavit synchronizaci obsahu v Centrum zařízení Windows Mobile tak mi lze nastavit je soubory, kontakty a kalendář nelze zaškrtkout.
Poraďte mi jak mám nastavit synchronizaci kontaktů a kalendáře
Zdenek Malinsky (9781)|26.6.2010 22:08
Jakým způsobem se připojuješ a co přesně jde a co nejde zaškrtnout? V dotazu jsi to napsal jaksi nejasně. :?
Michal Fejk (3)|26.6.2010 22:26
Připojený jsem přes Bluetooth a v Centrum zařízení windows mobile v nastavení mobilního zařízení v sekci změnit nastavení synchronizovaného obsahu se jednotlivé položky zapínají zaškrtnutím políčka u příslušné položky
Zdenek Malinsky (9781)|26.6.2010 22:31
Tak napoprvé to zkus přes kabel a požadované zaškrtni.

EDIT
Stále jsi nenapsal, co ti nejde a co jde zašrtnout. :?
zuzkys (356)|27.6.2010 02:25
Já bych zkusila odstranit partnerství synchronizace s telefonem - ve Win 7 je to v ovládacích panelech -> Centrum Synchronizace. Prostě to úplně odebrat a znovu nastavit. Já synchronizuju pouze přes bluetooth a funguje mi vše.

Zdenku, hned v prvním příspěvku je, že lze zaškrtnout pouze soubory. Nelze kontakty a kalendář. :)
Michal Fejk (3)|27.6.2010 21:35
Tak jsem zkusil odinstalovat zařízení a znovu nainstalovat. Při instalaci mi to nabídlo výběr co chci vybrat (kontakty, kalendář atd.),ale pod názvy kontakty, kalendář mi to hlási že aplikace outlook není nainstlována i přesto že v PC i smatrphonu mám Outlook naintalován
Zdenek Malinsky (9781)|27.6.2010 21:48
Tak to zkus syncnout s MyPhone.