Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

active sync

corous (30)|26.6.2010 13:38
nevite,zda existuje na synchro wm a pc (treba jen kalendare a kontaktu) jiny program nez active sync?Mam s nim problemy,synchronizuje udesne pomalu,treba i cely den a jeste chybne..dik za odpo
Zdenek Malinsky (9781)|26.6.2010 14:09
...třeba Missing Sync za směšných 40 USD.

Možná by bylo lepší, kdybys k tomu problému napsal trošku víc podrobností.
corous (30)|26.6.2010 19:39
a ten missing sync je i pro wm a windows verzi?Nekde jsem cetl,ze je pro android,mac a wm.Pripojim,kontakty jdou normalne,ale kalendar porad zpracovava a zpracovava.Mam tam sice docela dost dat,ale ze by to muselo trvat nekolik hodin a jeste pak clovek zjisti,ze tam nejaka schuzka chybi?
htcjirka (1875)|26.6.2010 19:47
Nekde bude chyba,ja synchronizuji tez mnoho udalosti a je to otazka nekolika minut.Chtelo by vice popsat problem.
Zdenek Malinsky (9781)|26.6.2010 22:06
Pořád čekám na nějaké podrobnosti. Mám doma pouze rozpustné kafe, takže z kávové sedliny věštit nemohu.
Co máš OS a Outlook máš v počítači (a zda ho tam vůbec máš), jakou verzi AS / WMDC máš nainstalovánu, jakou chybu to hlásí (pokud), jakým způsobem syncuješ (wi-fi, bt, ir, kabel) atd.
corous (30)|28.6.2010 00:09
sorry,byl jsem mimo civilizaci:-) Mám XP, Outlook 2007, WM 6,5 českou verzi. Zpracovává třeba několik hodin, pak je vidět opticky v Outlooku, že se data nahrnou všechna naráz. To stejné mi dělá na dvou mašinách-pc i ntb. Že by to bylo tou českou verzí ze Sunnysoftu?
corous (30)|29.6.2010 22:06
má někdo podobnou zkušennost?synchronizuju přes kabel, poté co se vyhodnotí hledání změn(což taky trvá dost dlouho),tak probíhá několikahodinová synchronizace(pokud jsem dlouho nesynchronizoval nebo jsem treřba smázl outlook, tak skoro několikadenní:-)