Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ASUS P526 -NEJDE vyzvánění

TheIce (3)|24.6.2010 09:41
Mám tento telefon a sním jeden docela zásadní problém. Telefon si zvoní jak chce. Jednou mi někdo volá a zvoní tak, jak má. Ale za 20 minut volá někdo další a telefon nevydá ani hlásek, nevibruje. Jen se rozsvítí a to je vše. To samé u SMS. Přišel jsem na to, že když telefon vypnu a zapnu, tak nějakou dobu se mi dá dovolat. Ale po určité době se opět vyznánění (nevim jestli) vypne. Včera jsem si všimnul i toho, že když nejde vyzvánění, nejdou ani zvuky qipu. Neví někdo čím to může být. Už jsem kvůli tomu zaspal do práce. A příjde mi opravdu nepraktické, mít telefon za téměř 10k a kupovat si k tomu budík do zásuvky abych nedostal v práci padáka.
Zdenek Malinsky (9781)|24.6.2010 11:11
Nebyl položen žádný dotaz, stejně jako jsi nenapsal, jakou tam máš ROM, jako dlouho PDA máš a ani jaké tam máš nainstalované aplikace. Nemůžeš mít třeba jen nevhodně zvolený profil?
TheIce (3)|24.6.2010 13:18
ani jedna z těh věcí co jsi napsal, mi nic neříká :D ROM. aplikace tam právě skoro žádný nemam Jen asi 2 na geocaching a hodiny na displeji. telefon je bazar, takže nevim jak je starej. Já ho mám asi 14 dnů. Uvedl jsem ho i do továrního nastavení a nepomohlo to
A co se týče profulu. tO SE MĚNÍ JAK :(