Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nejde zvukove oznameni zpravy

sinco_ce4you (229)|20.6.2010 14:42
Mam koupeny D2 s WM 6.5. Problem je, ze kdyz mi prijde sms, tak je telefon zticha. Jen blika led. Na strance HTC je opravny balicek. Jenze tenhle neejde pouzit na WM 6.5. Na XDA jsem neco nasel, ale je to z roku 2009. Takze asi na WM 6.1. A anglicky moc neumim. Nemate nekdo reseni. Nechapu jak nekdo muze dat do obehu telefon kde, takova kravina jako zvuk prichozi sms, funkcni na kazdym telefonu, to nefunguje. A to jsem koupil az ted, coz jsem mylne predpokladal ze uz to bude vychytany. A ku*va neni. Lituji ty lidi, co si ho koupili jako prvni. Dekuji za pomoc
sinco_ce4you (229)|20.6.2010 21:44
Dekuji za radu. Ale registr mam tak jak se tam pise. Me led blika, a displej se rozne. Kvuli casove zmene profilu pouzivam PhoneAlarm. V 2.22. Posledni kterou jsem sehnal je phoneAlarm Pro v2.40 Final Build 415. Jenze u tehle mi tel. pri prichozim hovoru nechtel vibrovat. V2.22 ano. A v phoneAlarmu jsem zadal systemovy zvuk. A v systemu jsem vybral zvuk. To jen pro info. Snad ten bordel nedela Phone Alarm. Vazim si kazde rady. Ale odpoved typu.: za to mjuze phonealar , se mi nezda. Jeste jednou dekuji
B.D. (37)|21.6.2010 09:18
Ahoj

Stáhni si HD Tweak a v tomto software si to nastavíš. Funguje i na Diamnodovi !!!!