Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

PocketMusic na HD2 a jeho ovládání přes BT

MilanSu (823)|20.6.2010 02:48
Mám HD2 ROM 1.66 a RADIO 2.11. Pokud připojím BT Sluchátka a spustím přehrávání v PocketMusic, pak ovládací tlačítka na BT sluchátkách (play/Pause, next, stop) začnou ovládat vestavěný HTC AudioManager a ne PocketMusic. Takže místo aby talčítko Pause zastavilo přehrávání na PocketMusic spustí Audiomanager a pak hrajou do sluchátek oba.
Lze se nějak zbavit HTC Audiomanageru, nebo někde nastavit, aby nereagoval na tlačítka BT.
libor_m (1026)|21.6.2010 07:17
Ahoj Milane, svého času jsem to také řešil a pomohlo mi následující:

V menu zvol More|Options|Plugins|Update now. Nainstaluj WMP plugin. Po jeho instalaci se Ti objeví v menu položka "Conduits WM Adapter". Když ho budeš konfigurovat, tak zaškrtej položky "Load WMP plugins", "HTC WMP Control Plug-in", "Play/Pause" a "Back/Next". Nakonec program restartuj a vše by mělo fungovat, jak potřebuješ ;)

Kdysi jsem to zkoušel a fungovalo mi to. Ale té práce, než jsem našel tenhle návod, kterej jsem si uložil na disk :D
MilanSu (823)|21.6.2010 13:55
Ahoj Libore, doufám, že se máš dobře.
Díky za radu, ale jsem z toho "volajaký zmetený". Ani v Audiomanageru, ani v PocketMusic jsem nenašel volby, které uvádíš (nevím, kde bych to měl jinde hledat, nebo to je někde úplně jinde ....)
Jestli jsi ještě vzpomeneš, byl bych moc rád. Jedu v pátek na dovolenou a myslel jsem, že budu moci používat BT sluchátka, ale tkhle je to hrozně nepohodlné, když musím myslet na to, abych náhodou nic nezmáčkl

DOPLŇUJI
Tak jsem ještě něco hledal na webu a zjistil jsem, že jsi myslel Pocket Player (já jsem měl původne Pocket Music). Nemám teď u sebe BT sluchátka, ale vyzkouším to a možná zůstanu u Pocket Playeru. Ono stejně na webu jsou rozporuplné názory, každému se líbí nějaký jiný player. Co používáš Ty?

DOPLŇUJI 2
Tak jsem dorazil domů a Pocket Player s BT sluchátkama spolupracuje naprosto bezproblémově, tak jak by měl. Co se týče kvality zvuku, je to ttěžké posoudit, ono v těch BTluchátkách zase tak kavlitu nelze poznat. Jinak volby Pocket PLayeru (PP) v podstatě obdbobné jako u Pocket Music (PM), u PM se mi více líbi Equalizer, kde bylo hned slyšet změnu výběru, co se týče knihovny (PlayListu) a přehrávání má zase trochu lépe PP (zobrazení informací o aktuální skladbě). Takže asi PM půjde "do kytek" a zůstanu u PP.
Díky za "nakopnutí"
libor_m (1026)|21.6.2010 23:23
[quote=MilanSu]Tak jsem ještě něco hledal na webu a zjistil jsem, že jsi myslel Pocket Player (já jsem měl původne Pocket Music).[/quote]
D9ky za optání, mám se skvěle, i když vždycky může být ještě líp ;) :D
Jsem blb, co si pořádně nepřečte otázku, jj myslel jsem PP.

[quote=MilanSu]Díky za "nakopnutí"[/quote]
Jj, není zač, někoho nakopnout mi šlo vždycky dobře :D

OT: Kam jedeš? Nebo letíš? Mě čeká letos Etna a Stromboli :cool:

libor_m (1026)|21.6.2010 23:25
[quote=MilanSu]Tak jsem ještě něco hledal na webu a zjistil jsem, že jsi myslel Pocket Player (já jsem měl původne Pocket Music).[/quote]
Díky za optání, mám se skvěle, i když vždycky může být ještě líp ;) :D
Jsem blb, co si pořádně nepřečte otázku, jj myslel jsem PP.

[quote=MilanSu]Ono stejně na webu jsou rozporuplné názory, každému se líbí nějaký jiný player. Co používáš Ty?[/quote]
No jám má v autě držák od Broditu přímo do AUXu, takže mi jde přímo do audia v autě a jinak používám drátová sluchátka, takže si vystačím s HTC Audio Managerem, co je v Sense + SRS WOWHD.

[quote=MilanSu]Díky za "nakopnutí"[/quote]
Jj, není zač, někoho nakopnout mi šlo vždycky dobře :D

MilanSu (823)|23.6.2010 00:14
Jedeme na 14 dnů do Francie do Provence na kola, tak snad využiju PocketPlayer, hlavně aby tobě nezačla Etna soptit :):)