Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Synchronizace/zálohování kontaktu - HTC HD2

Panzerwerver_ce4you (4)|16.6.2010 02:36
Zdravím,
mám HD2 a prozatím skoro všechny kontakty mám stále na SIM kartě ale už zadávám pomalu i kontakty přimo do telefonu, líbí se mi funkce že ke kontaktu můžu přidat fotku a další údaje. Co by mně ale zajimalo je mořnost zálohování kontaktu někam aby se dali potom buď restoroval zase do nějakého HTC nebo přimo HD2 (za předpokladu že bych ten svůj stávajici rozbil/ztratil) nebo i jiného teelfonu nejspíš Windows Mobile kompatibilního protože jsem na tento typ zařízení zkrátka zvyknul. Prostě aby ten format byl nějaký dobře zpraovatelný nějaký XML nebo tak aby to nebyl nějaký divný binární soibor který bez speciálního software nebudu moci přečíst. Samoz pokud by ten SW byl zadaro tak by to bylo ještě lepší pro mně. Poradí mi někdo. Díky
Zdenek Malinsky (9781)|16.6.2010 10:19
Pokud máš Outlook, můžeš syncovat s ním (jde to pochopitelně i s dalšími, jako např. Google atd.). Možno zkusit i MyPhone.

A pozor, je třeba rozlišovat - synchronizace není zálohování.
Panzerwerver_ce4you (4)|16.6.2010 18:08
No já bych chtěl asi to zálohování, jde mi o to abych neztratil důležité kontakty pokud mi chcípne celý HTC nebo ho ztratim a aby tu zálohu potom bylo možné aplikovat na jiný telefon třeba taky HTC nebo taky přečíst obsah zálohy jako kdybych chtěl migrovat na jiný telefon, zdůrazňuji stači pouze pžečíst nemusí tma byt podpora na export do dalších zařízení i když by to taky potěšilo
Zdenek Malinsky (9781)|16.6.2010 23:32
Na zálohování jsou backup manažery. Jsou free i komerční (Sprite, Spb, Resco, Sunnysoft). Zálohovat můžeš celé PDA nebo třeba jen PIM data a ty pak uložíš na kartu, přesuneš na PC nebo pošleš někam na server.
Jinak lze využít něco z toho, co jsem psal výše,
Panzerwerver_ce4you (4)|17.6.2010 00:09
No a nějaký ten SW na backupy aby byl free a chtěl bych aby z toho šlo zálohovat kontakty z HTC včetně fotek a dalších add-onu, tedy já nevím jak je to v Mobilech s kontakty jestli na to existuje nějaký kontainer v systímu nebo každý výrobce kontakty realizuje po svem.
Zdenek Malinsky (9781)|17.6.2010 16:30
A je snad problém zadat do googlu nebo zde na webu do vyhledávače to správné klíčové slovo?
Není. Teď už jen si vybrat, nainstalovat, vyzkoušet a popř. i používat.
Panzerwerver_ce4you (4)|18.6.2010 00:06
no paráda, jdu hned vyzkoušet xmlContactsBackup 1.0

děkuji moc