Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

zamrzá v 07:01 h? známý důvod?

audis (98)|13.6.2010 14:06
zdravím, já chápu že zamrzání muže mít milion duvodů, a tak bych se chtěl zeptat, zda tohle se již několikrát někomu nestalo. před TP2 jsem měl E-ten a užil jsem si s ním svoje. nechci znova absolvovat rok po odpolednech anal-ýzu různých příčin.

mám tp2, orig rom 2.07.401.1 80303 wwe, ofic cz dovoz (udajně), S/N na aktualizačních stránkách HTC.com mi to nebere,

doinstalováno: operamobile9.7, igo8, garmin XT, Ptravelalam má budit v třeba 09:00 h a v jiné dny v 06:00, Ilauncher, ALT-TAB, QIP, Kubík sms, BTclavler nefunkční, NETCF 3.5, TCPMP, Netfrontbrowser, Totalcmd, Spacetime, Gibosms, SPBbackup pravidelná záloha v 04:04 h s restartem a vložením PIN, Beemer null keyboard (stejně nefunguje tak, pro co jsem ji instaloval). tot vše myslím.

zamrzá. ráno se probudím, display svítí a čas se zasekl na 07:01 h. stalo se mi to již podruhé nebo potřetí. . nereaguje na nic, jen vytažení baterie. SR z boku jsem nezkoušel, stejně musím sundat kryt.. když naplánuju SPBbackup ted na dopoledne a pozoruju co a jak dělá, vše probehne OK. projeto Kaspersky mobile, bez viru. baterie nedošla.

netuší někdo? děkuji. nechci absolvovat HR a každý den instalovat jen jeden program a čekat, zda zrovna vymrzne přes noc.

já se ráno vlastně neprobudím, ale zaspal jsem, páč budík nebudil, když to bylo zatuhnuté :-(((
Pavel Koza (4761)|14.6.2010 14:00
Když nechcete HR, co napřed zkusit vypnout na pár dní ten automatický backu a reset v 4:04 a zálohovat ručně?
audis (98)|14.6.2010 15:59
asi na to taky dojde vylučovací metodou... děkuji za zájem.

včera jsem odinstaloval několit bluetooth bluejacking aplikací, protože všechny 3 co jsem měl nejdou a dvě napsaly že nepodporují tento BT stack (holt má TP2 asi nějaký nový no, tak budu bez bluejacking programu a vyřeším to jinak) a možná ještě Operu 10 a dnes nezamrzlo.

bude pokus omyl a náhradní paralelní budík používat chvíli.