Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Jakou ROM do n560

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

Ahoj vsem. Mam n560 s original ROM WM5. Muzete mi doporucit jakou verzi mam nahrat ? koukal jsem na net a vsude spousta verzi a ja nevim kterou si zvolit. Diky moc.
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

Ja by som nedával žiadnu. Mám C550 - čo je vlastne N560 bez GPS - a žiadne reálne zlepšenie funkcionality zariadenia som nezistil. A keďže s WM6 ROMkou dochádza k výraznému žraniu baterky, Looxa používam už len ako lepší MP3 prehrávač neustále napojený na elektrinu a na mikrosystém K downgradeu som sa kvôli vyššej náročnosti nedostal a zrejme sa už ani nedostanem... Inak link na vlákno o flashovaní N560 aj s popisom jednotlivých ROM nájdeš tu.

Nováček
    Registrace
    Aug 2008

Já radím přeflashovat
    Originální ROMka tedy není nic moc. Výrobce Fujitsu Siemens na ni nikdy nevydal nějakou opravu nebo záplatu. Prostě se na to vybod. Ty 6.1 od "newplow" jsou o dost lepší a podporují rychlejší karty SDHC do 16GB. Navíc jsou stabilnější a o trošku svižnější. Zlepší se taky příjem GPS. Zhoršenou výdrž na baterii jsem nezaznamenal, ale s originální ROM to bylo někdy utrpení, hlavně když se bez příčiny sám během noci do mrtě vybil. U 6.1 se mi to ještě nestalo. Nejvíce preferuji 61_20755_063_14_sdhc, ale už ji tam asi nenajdeš. Ty novější jsou taky dobrý, jenže vždycky mi na nich něco vadilo, tak se vždycky vracím k téhle. Jinak jestli nemáš rozšířenou paměť tak nedávej 6.5, to už LOOX nestíhá.

Podobná témata

1. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 10-08-2010, 11:58
  2. N560 - jakou mate verzi ROM?
    Od yndor v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 18
    Poslední příspěvek: 12-10-2006, 12:55
  3. Jakou rychlosti vam jede wifi na n560?
    Od ZD3MOLATOR v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 24-07-2006, 18:13
  4. Jakou GPS k PDA?
    Od mmerlin_ce4you v sekci Příslušenství pro navigaci
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 07-02-2006, 00:55