Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jakou ROM do n560

Baltazarek (121)|9.6.2010 13:11
Ahoj vsem. Mam n560 s original ROM WM5. Muzete mi doporucit jakou verzi mam nahrat ? koukal jsem na net a vsude spousta verzi a ja nevim kterou si zvolit. Diky moc.
bobo.4150.sk (176)|9.6.2010 13:25
Ja by som nedával žiadnu. Mám C550 - čo je vlastne N560 bez GPS - a žiadne reálne zlepšenie funkcionality zariadenia som nezistil. A keďže s WM6 ROMkou dochádza k výraznému žraniu baterky, Looxa používam už len ako lepší MP3 prehrávač neustále napojený na elektrinu a na mikrosystém :) K downgradeu som sa kvôli vyššej náročnosti nedostal a zrejme sa už ani nedostanem... Inak link na vlákno o flashovaní N560 aj s popisom jednotlivých ROM nájdeš tu.
mcm59 (47)|9.6.2010 14:39
Já radím přeflashovat
Originální ROMka tedy není nic moc. Výrobce Fujitsu Siemens na ni nikdy nevydal nějakou opravu nebo záplatu. Prostě se na to vybod. Ty 6.1 od "newplow" jsou o dost lepší a podporují rychlejší karty SDHC do 16GB. Navíc jsou stabilnější a o trošku svižnější. Zlepší se taky příjem GPS. Zhoršenou výdrž na baterii jsem nezaznamenal, ale s originální ROM to bylo někdy utrpení, hlavně když se bez příčiny sám během noci do mrtě vybil. U 6.1 se mi to ještě nestalo. Nejvíce preferuji 61_20755_063_14_sdhc, ale už ji tam asi nenajdeš. Ty novější jsou taky dobrý, jenže vždycky mi na nich něco vadilo, tak se vždycky vracím k téhle. Jinak jestli nemáš rozšířenou paměť tak nedávej 6.5, to už LOOX nestíhá.