Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

TyTn II Nelze přepnout do pohotovostního stavu

ŠamotZdeny (46)|7.6.2010 22:42
Ahoj.Aniž bych instaloval nové programy,nebo dělal změny v nastavení,tak přestal TyTn II reagovat na tlačítko zapnout v pohotovostním stavu,při nastavení "zamknout tlačítka kromě zapnout".Na probuzení už potom jen SR:evil: .Po přepnutí na :"Nezamykat tlačítka",tak pro změnu nejde zhasnout dislej.Sníží se jas,zobrazí se info o majiteli,ale displej (i když se sníženým jasem svítí dál).Po zmáčknutí tlačítka na vypnout,se zvýší jas,rozsvítí se i HW tlačítka,a zobrazí se žádost o zadání hesla.Totéž i při pokusu o časové vypnutí.Je možné toto chování nějak eliminovat, bez HR?:?: Díky. Zdeny
ŠamotZdeny (46)|11.6.2010 20:43
Nikdo neví?Tak to vypadá na HR.
Pavel Koza (4761)|14.6.2010 12:04
...jak to dopadlo, pomohl HW reset?
ŠamotZdeny (46)|16.6.2010 20:21
Ještě jsem HR neudělal.Dle návodu:držet soft. tlačítka,a zmáčknout reset nefunguje.Jinak vše funguje,jen při aut.vypnutí se rozsvítí displej na plnou intenzitu,včetně tlačítek,a třikrát pískne.Pak se sníží intenzita podsvícení,a po nastaveném čase se to opakuje...
baron_cz (74)|16.6.2010 23:51
Tak udělej HR přes Start --> Nastavení --> Systém --> Vymazat data --> 1234 a potvrď Ano
ŠamotZdeny (46)|16.6.2010 23:56
O.K. Zkusím...
ŠamotZdeny (46)|21.6.2010 22:44
Tak jsem HR udělal přes Nastavení.Bohužel,zřejmě je tam větší prob,než jsem si myslel.Všechny neduhy zůstaly.Už ani nemohu poslouchat písničky,bo je baterie vybitá za 5-6 hod.Bez nějaké práce,neboť pořád svítí displej!Dá se zhasnout buď v nastavení =zámek kláve = zamknout tlačítka kromě zapnout .Po krátké době ještě jde probudit tlačítkem zapnout.Po delší době jedině SR :evil: .Nebo Batery Status = vypnout displej,ale někdy rozsvítí displej aut.vypínání.Utěšuji se, že by snad pomohla jiná ROM.Jenže já si na to netroufám,a nemám nikoho,kdo by to u TyTn II zvládl.V Praze jsem byl už kvůli tomu 3x.Marně....