Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jak oživit úplně mrtvou N560?

Wookie666 (6)|6.6.2010 15:47
Zdravím, mám problém s N560. Jednoho dne jsem ho chtěl zapnout a nic. Dal jsem tam ROM 6.1 a po dvou měsících smrt. Jinak jak se to všechno chová. PDA se vůbec nezapne. Když ho dám do napájení tak se rozsvítí úvodní FSC úvod ale nic víc a hlavně se PDA NEDOBÍJÍ po vytažení kabelu se hned vypne. Dá se dostat do flash menu s delfínem ale to je všechno. Po připojení k PC se najde nový HW dokonce se PDA nainstaluje ale Activesync ho nenajde. Už nevím co s tím. Dík za každou radu.
mcm59 (47)|6.6.2010 16:04
Hlavně že se dostaneš k delfínům, toto by ti mělo pomoci:
Odkaz - Postup pre flashovanie ROM ak klasicky sposob nefunguje:
Wookie666 (6)|6.6.2010 16:22
Dík za rychlou odpověď to jsem našel a zkoušel ale nějak jsem se zaseknul, stáhnul jsem si ROM os_213u.nbf mám ji hodit na c a to jako na SD?? pak se dostanu až do mtty.exe spojit to přes USB a končim... může mi prosím někdo poslat nebo napsat nějak ten návod pro instalaci, předem dík.
mcm59 (47)|6.6.2010 17:11
ROM patří do C: v počítači
když jsi dokázal spojit MTTY s Looxem tak pak je důležitý tento příkaz:
[color=blue]l c:\os_213u.nbf[/color] -musí to být i s tou svislou čárkou, jinak to nejde
Já ten příkaz nakopíroval do Auto - Download File Name - Download command
Stlačit AutoDownload, proběhne zápis do PDA a skončí hláškou: Error : DownloadImage return error (code = 0xFFFFFFFF)
Odpoj Looxe od PC a spusť - PocketLOOX5xxFlashTool.exe, mačkej Next dokud ti to nenabídne - Recovery Mode.
Připoj Looxe k PC a - Next
Nevím jestli je to takhle přesně, víc jak rok už jsem to nedělal. No v případě potřeby si to zopáknu znova a napíšu přesný návod.
Wookie666 (6)|6.6.2010 17:20
Díky moc, pokusim se to dát dohromady, kdyžtak napíšu jestli to bude ok.
Wookie666 (6)|6.6.2010 17:40
No tak mám verzi mtty 1.42 otevřu si AUTO - DOWNLOAD FILE NAME do DOWNLOAD COMMAND nakopíruju l c:\os_213u.nbf podtim jsou ještě first a second time download file name tam neházim nic a mask rom je A0000000. Potvrdim OK hodí mě to zpátky. Potom dám Auto Down load a to mi vyplivne "PLEASE INPUT FULL NAME IN MENU FIRST" a tím končím. Dál jsem se nedostal. Jenom nevim jestli se má psát něco do toho .Doc kterej se mi otevře pod USB 115200 N-8-1.
mcm59 (47)|6.6.2010 18:54
Dobře jdu to skusit na svým PDA.
Wookie666 (6)|6.6.2010 20:08
Díky moc, budu dlužníkem.
mcm59 (47)|6.6.2010 20:14
+Nakopírovat os_213u.nbf do C:\ na PC
+Na PDA trojhmatem Voice_record+Power+ a píchnout do Reset, držet Voice_record+Power dokud nenaskočí delfíni
+Na PC trojhmatem Ctrl+Alt+Delete ukončit proces: wcescomm.exe
+Připojit PDA k PC
+Spustit MTTY, při spouštění: Open port settings - vybrat port - USB. Jestli to USB nenabízí tak restartovat PC (já jsem musel) a znovu ukončit proces: wcescomm.exe
+Nakopíruj příkaz [color=blue]l c:\os_213u.nbf[/color] (musí to být i s tou svislou čárkou, jinak to nejde) do Auto - Download File Name - Download command a do First time download file name.
+Stlačit AutoDownload, proběhne zápis do PDA a skončí hláškou: Error : DownloadImage return error (code = 0xFFFFFFFF)
+Ukončit MTTY a odpojit PDA od PC
+Připojit PDA k PC
+Spustit klasiské flashování PocketLOOX5xxFlashTool.exe, mačkej Next dokud ti to nenabídne - Recovery Mode a potom zase Next
+Až zmiznou delfíni, odpoj PDA od PC, flashovací program stále běží (nevím proč), až dojde tak EXIT a připoj PDA k PC, samo se spustí Active Sync

U mně dobrý
Wookie666 (6)|6.6.2010 21:43
Tak to FUNGUJE, dík moc jsem dlužníkem, kdybys něco potřeboval a bylo to v mejch možnostech tak se ozvy. ;)