Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Garmin-Asus nüvifone M10 - Nezvoní vyzvánění příchozího hovoru

father (44)|4.6.2010 14:11
Mám M10 asi týden a včera se mi objevila "závada" příchozí hovor nezvoní, i když je vše nastaveno - profil-normální, vyzváněcí ton i typ vyzvánění, hlasitost je na max., povolit zvuky vše zaškrtnuté. Oznámení SMS zvoní normálně. Asi to s tím nesouvisí, ale stalo se mi to někdy potom, co jsem si poslal přes bluetooth jednu melodii a přiřadil ji ke kontaktu. Zkoušel jsem ji pak v průzkumníkovi odstranit, ale nejde to - potíže s odstraňováním souboru. Zkoušel jsem i reset, nic se nezměnilo. Máte s tím někdo zkušenosti? Díky
tomsoft (2734)|4.6.2010 14:25
Nemusíš zajládat nové vlákno, když tady obecná diskuze k M10 je.
Ale nechal jsem to tak, jen jsem upravil název vlákna, aby to ladilo :)

Zkus odstranit ten kontakt ...
A nastavit třeba jiný zvuk pro vyzvánění jsi zkoušel?
Nastavuj jen zvuky, které jsou ve složce Windows nebo Dokumenty\Vyzvánění\.
Ten soubor se zvukem je co za formát (WAV, MP3) ?
Hraje samostatně, když ho jen tak spustíš ?
father (44)|4.6.2010 14:47
Nějak jsem nemohl najít jak se do stávajícího fora, hlásit:-))

Dík, kontakt jsem odstranil, zkoušel jsem i různé zvuky z "vyzvánění". Ten soubor je v Mp3 a samostatně to hraje. Zkoušel jsem kde co, ale zatím marně...
tomsoft (2734)|4.6.2010 17:41
osobně bych udělal HR. Než se s tím takhle sr*t.
Pokud nehraje ani v tom nastavení zvuků žádný (jakýkoli i výchozí zvuk) pro příchozí hovor, tak bych to nezkoumal.
Pokud jiné zvuky hrají, HW problém se vylučuje (teda snad), ale jediné co zabere je HR.
father (44)|4.6.2010 19:51
Díky, mě to napadlo taky, ale zatím jsem nenašel jak HR dělá... můžeš mi to popsat???
tomsoft (2734)|4.6.2010 20:15
To si děláš srandu ?
Jak na HR
father (44)|4.6.2010 20:38
Dík moc, v návodu přímo v přístroji jsem to marně hledal, nevěděl jsem, že to tu proběhlo. UŽ TO FUNGUJE.
tomsoft (2734)|4.6.2010 22:46
Tak to je dobrá zpráva ... :yes:
Tuto debatu zamykám a pokud chceš, máš zájem, můžeš se přidat k debatě o tomo zařízení v této diskuzi nebo kdekoli jinde :)