Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jak rozchodit java aplikaci v HTC TP2 - asi problém s rozlišením

johnee_r (290)|2.6.2010 13:48
Zdravím a prosím o pomoc.
Chtěl jsem si v TP2 rozběhnout mobilní banku od Komerční banky. Je to javová aplikace zřejmě původně určeno pro klasické mobily. Aplikace se rozběhne, ale běží jen v koutě displaye a většina textu je skrytá, resp. nevejde se kam má a není tedy vidět. Takže především není vidět třeba které znaky z hesla tam mám napsat a tudíž se nedá ani přihlásit. Aplikaci spouštím přes JBlend.
Neexistuje třeba nějaký emulátor nokie pro WM, aby se to chovalo, jak má? Domnívám se, že problém je v rozlišení displaye, na který prostě ta aplikace není stavěná.

Díky
Pavel Koza (4761)|14.6.2010 11:39
Dá se ta aplikace volně stáhnout? Vyzkoušel bych to...
johnee_r (290)|14.6.2010 12:04
Mělo by to jít zde:
http://mobilnibanka.kb.cz:80/fes/141652417005/mba.jad
AlešD (114)|14.6.2010 12:36
nucleolus: už se to tady někde diskutovalo, ale opakování neuškodí:
Aplikaci Mobilní banka je zapotřebí stahovat do zařízení pomocí Internet Exploreru a ne pomocí Opery. Opera se totiž neidentifikuje na straně serveru typem telefonu, ale nějak defoultně, což si server O2 vyloží po svém a pošle první soft pro první telofon, který má uvedený v seznamu. IE posílá v hlavičce korektní typovou identifikaci telefonu a tudíž se stáhne aplikace určená pro TP2. potom by to mělo být jakž takž v pořádku.
U mě na Touch HD je to sice mikrominiaturní, ale použitelné
johnee_r (290)|14.6.2010 12:54
Předpokládám, že místo server O2 tam mělo být KB, ne? Jinak díky, pokusím se.
AlešD (114)|15.6.2010 08:58
No jo KB, zrovna jsem se duševně připravoval na návštěvu zubaře a nervozita a už to je... .