Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Nova rom

Nováček
    Registrace
    Jun 2010

zdravim neostejchal jsem a prubnul Flash ROM .. vse problehlo vcelku hladce ale uz je tu prvni problem a to barvy ..
    Flashl jsem Energy rom http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=562952
    ok cajcek . .zapl jsem stroj a najednou barvy byly uplne rozdrbane vsude takova ta divna zelenomodra barva ale tak text jsem tak tak lustil stroj sem nastavil a pak stacilo jen vypnout a zapnout display .. vse ok .. ale proc to tak je .. je to pokazdem startu stroje .
    dalsi vec je ze toto me udelalo i u Lite od onkologa June 3 presne - navic jsem stroj poradne ani nerozchodil a ani bych ho nerozchodil nemit mp3 prehravac a pomoci nej dat na kartu Energy rom a preflashovat
    nevim cim to muze byt .. nahral jsem i Radio 1.17.25.09 ale to az pak

vse jsem udelal podle navodu .. HSPL , SR,HR ..

jeste jedna vec ze me nejak nechce jet Wifinka .. zkusim se jeste pohrabat tady v routeru a nebo zkusim u znameho ale drive sla . .ted to asi bere jinou ip ... ale nechtela se me puvodne ani pripojit ... dal jsem wifi on a nic ...

dik za kazdy pripominky jestly teda byjste nevedely co s tim .. HSPL jsem udelal pomoci unsigned_hardspl_for_blackstone_olinex

thx vm . a sry for mistakes
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

POkud jde o ROM, tak bych zkusil nahrát oficiální z webu HTC. Možná je to jen shoda náhod a je to HW problém. Já mám Energy ROM (ale pro Pro2) a nic podobného jsem nikdy nepozoroval.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2007

Známá věc. Milionkrát řešena. Máš staré HSPL - pro staré verze ROM. Nahraj novější verzi a vše bude OK. Hledej tento výraz: HSPLWrapper_Blackstone_156OliNex.

Podobná témata

1. Nová ROM 434
    Od Panot v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 45
    Poslední příspěvek: 11-05-2007, 23:23
  2. Nova ROM 352 - GER
    Od Sirus v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 08-02-2007, 14:48
  3. Nová ROM R64
    Od nowis879 v sekci Mio